Շերոն Օսբորն vs Քիմ Քարդաշյան. «Քիմի դուստրը նրա աքսեսուարն է դարձել»
Closer Magazine-ին տված հարցազրույցի ժամանակ Շերոնը հայտարարել է, որ 34-ամյա աստղը օգատգործում է իր դստերը որպես աքսեսուար։ Նրան նաեւ դուր չի գալիս այն հանգամանքը, որ Քիմը բնական մորթուց մուշտակներ է հագցնում իր դստերը։
«Քիմն օգատգործում է դստերը որպես աքսեսուար։ Ինձ մոտ սրտախառնոց է առաջանում, երբ նրա դստերը բնական մորթուց կարված մուշտակով եմ տեսնում։ Նրա աղջիկը չպետք է նորաձեւության հայտնի տների նման սարսափելի զգեստներ հագնի»,- հայտարարել է Շերոնը։
62-ամյա հաղորդավարը հույս է հայտնել, որ կենդանիների իրավունքների պաշտպանության համար պայքարող PETA կազմակերպությունը կարող է կանխել եւ ազդել ռեալիթի շոուի աստղի վրա։

Шэрон Осборн vs Ким Кардашян: «Дочка Ким стала ее аксессуаром»
В интервью Closer Magazine  Шэрон заявила, что 34-летняя светская львица использует свою дочку Норт как аксессуар, наряжая ее в уродливые вещи от кутюр и, тем самым, «пиарится».
Шэрон также осуждает звезду реалити-шоу за ношение шуб из натурального меха.
«Ким использует свою дочь как модный аксессуар. Меня тошнит от вида меховых шуб, которые Кардашян постоянно надевает на Норт. Ее дочь не должна носить уродливую меховую одежду от кутюр», – заявила Шэрон.
62-летняя телеведущая выразила надежду, что организация PETA, защищающая животных, сможет повлиять на звезду реалити-шоу, перешедшую в своих модных экспериментах границы разумного.