Քլոե Քարդաշյանի կրքոտ ֆոտոշարքը` Women's Health-ի համար
Քիմ Քարդաշյանի 31-ամյա քույրը՝ Քլոե Քարդաշյանը, նկարահանվել է Women's Health-ի նոր, կրքոտ ֆոտոշարքում։ Քլոեն Լամար Օդոնից բաժանվելուց հետո սկսել է ֆիթնեսով զբաղվել եւ բավականին մեծ արդյունքի է հասել։
«Առաջին 45 օրը սկսեցի լրջորեն զբաղվել իմ մարմնով։ Ես ինձ ասում էի՝ «թող ամեն ինչ գրողի ծոցը գնա»։ Սկզբում շատ դժվար է, բայց եթե չհուսահատվեք, ամեն ինչ կստացվի։ Իմ մարմինն այժմ վրեժ է այն մարդկանց դեմ, որոնք պնդում էին, որ ես գեր եմ»,- պարբերականին տված հարցազրույցի ժամանակ ասել է Քլոեն։
Քլոեն նաեւ խոսել է նախկին ամուսնու՝ Լամար Օդոնի մասին։
«Ես Օմարին հավերժ կսիրեմ։ Նա իմ կյանքի միակ սերն է։ Մենք երջանիկ ամուսիններ ենք եղել։ Կարծում եմ՝ նա պետք է աշխատեր իր վնասակար եւ մահացու սովորությունների վրա։ Նա միաժամանակ փորձում էր մի քանիսից ազատվել, այդ պատճառով նրա մոտ ոչինչ չստացվեց»,-նշել է Քլոեն։

«Горячая»Хлое Кардашян в фотосессии для Women's Health
Хлое Кардашян появилась на обложке и в фотосессии для Women's Health. 31-летняя сестра Ким Кардашян после развода с Ламаром Одомом серьезно занялась фитнесом и судя по снимкам достигла огромного успеха.
«Первые 45 дней, когда я всерьез взялась за работу над своим телом, я говорила себе «К черту все это», я уставала, и у меня не было сил, но постепенно я поборола это. Но если вы не ломаетесь и продолжаете, то все получается. Мое тело теперь – это тело мести, все кто смеялся надо мной и называл меня «толстушкой», - рассказала Хлое о фитнесе в интервью изданию.
Хлое также поговорила о своем бывшем муже Ламаре Одоме
«Я люблю Омара до смерти. Он – любовь всей моей жизни. У нас был хороший брак. Думаю, он должен был стараться и работать над собой и своими пагубными привычками. Он боролся со многими из них одновременно, поэтому не преуспел», - отметила Хлое.