Ջասթին Բիբերի հիասքանչ անծանոթուհին՝ ժամում երեք եվրոյով աշխատող 17-ամյա դայակ է
Արդեն երկու օր է աշխարհիկ խրոնիկաները քննարկում են այն նորությունը, որ Ջասթին Բիբերը սիրահարվել է մի անծանոթ աղջկա, որի լուսանկարը տեսել էր սոցցանցում: Կանադացի երգչի երկրպագուները արագ գտել են այդ աղջկան ու պարզել, որ նրա անունը Սինդի Քիմբերլի է:
Ինչպես գրում է Daily Mail-ը, երեկ երեկոյան նաեւ որոշ մանրամասներ են հայտնի դարձել այդ աղջկա մասին: Սինդին 17 տարեկան է, ապրում է Ալիքանթե նահանգի մի փոքրիկ իսպանական քաղաքում՝ Դենիայում:
Սինդին ուսանողուհի է, իսկ ազատ ժամանակ փող է վաստակում, որպես դայակ: Իր ծառայությունների համար նա ժամում երեք եվրո է վերցնում:
«Ես կարող եմ գնումներ անել կամ օգնել, որ երեխան տնային առաջադրանքները կատարի»,- գրված է Քիմբերլիի հարցաթերթիկում՝ աշխատանքի որոնման կայքում: Սինդին շատ աշխատասեր է . ըստ նրա պրոֆայլի՝ նա պատրաստ է աշխատել հանգստյան օրերին, երեկոյան ժամերին ու կարող ե միաժամանակ երկու երեխայի խնամել:
2013 թ. Սինդին (ի դեպ Քիմբերլին իսկական ազգանունը չէ, այլ կեղծանուն է սոցցանցերում) օրենքի հետ խնդիրներ ուներ: Նա վարչական իրավախախտում էր արել՝ փողոցում ոգելից խմիչք էր խմել: Չնայած իսպանացի դեռահասների համար նման իրավախախտումները ըստ էության սովորական երեւույթ են:

Прекрасная незнакомка Джастина Бибера оказалась 17-летней няней за три евро в час
Вот уже два дня как светские хроники пестрят новостью о том, что Джастин Бибер влюбился в девушку по фотографии в социальной сети. Поклонники канадского певца быстро отыскали в интернете девушку, которую зовут Синди Кимберли.
Как пишет Daily Mail, вчера вечером стали известны подробности того, кто эта девушка. Синди 17 лет, и она живет в небольшом испанском городке Дения провинции Аликанте, недалеко от Бенидорма.
Синди - студентка, которая к тому же подрабатывает няней. За свои услуги она берет 3 евро в час.
«Я могу сходить за покупками и помочь ребенку сделать домашнее задание», - написано в анкете Кимберли на сайте поиска работы. Синди очень трудолюбива: судя по ее профайлу, она готова работать на выодных, в вечерние часы и может присматривать за двумя детьми одновременно.
В 2013 году у Синди (кстати, Кимберли - не настоящая фамилия, а псведоним в соцсетях) были проблемы с законом. За ней числится административное правонарушение - распитие спиртных напитков на улице. В прочем, среди испанских подростков такие задержания - не редкость.