Միխայիլ Գալուստյանը հրաժարվում է օգնել եղբորը աշխատանք գտնելու հարցում
Հանրահայտ երգիծաբան Միխայիլ Գալուստյանը ռուսական Starhit-ին տված հարցազրույցում պատմել է իր կրտսեր եղբայր Դավիթի մասին:
Միխայիլը հրաժարվում է իր 30-ամյա եղբորը օգնել աշխատանք գտնելու հարցում: Շոումենը կարծում է, որ նա կկարողանա ինքնուրույն հաղթահարել դժվարությունները:
«Առայժմ նա աշխատանքի ընդունվելու հարցում դժվարություններ ունի, չի կարողանում նորմալ աշխատանք գտնել,- ասել է դերասանը,- Եղբայրս ինձ հետ Comedy Club Production –ում մի քանի տարի աշխատելուց հետո վերադարձել է Սոչի, ասելով՝ «Մայրաքաղաքը կոպիտ մարդկանց համար է»: Նա այնքան նուրբ ներաշխարհ ունի: Կարծում եմ Դավիթի մոտ ամեն ինչ դեռ առջեւում է, նա ընդամենը 30 տարեկան է: Նա գրում է, ֆենթեզի սցենարներ հորինում»:
Այդուհանդերձ, Գալուստյանը չի շտապում եղբորը ներգրավել իր նախագծերում:
Մոսկվան հսկայական քաղաք է, այստեղ այնպիսի մասնագետներ կան ... Ես չեմ գնա զիջումների, ինչ է թե նա իմ եղբայրն է, եթե դրա հետեւանքով պետք է որակը տուժի»- Միխայիլին մեջբերում է Starhit ամսագիրը:

Михаил Галустян отказывается помогать брату с работой
Популярный комик Михаил Галустян в интервью российскому порталу Starhit рассказал о своем младшем брате Давиде.
Михаил отказывается помогать 30-летнему брату  с работой. Шоумен полагает, что родственник самостоятельно справится с трудностями.
«Пока у него проблемы с трудоустройством, не может найти нормальную работу, – сообщил актер. – Брат после нескольких лет со мной в Comedy Club Production вернулся в Сочи, сказал: «Столица – для черствых людей!» А он тонкой душевной организации человек. Думаю, у Давида все впереди, ему всего 30. Он пишет, придумывает фэнтези-сценарии».
Тем не менее Галустян не спешит привлекать брата к своим проектам.
«Москва – огромный город, здесь таких специалистов... Я не сделаю скидку на то, что это мой брат, если в итоге будет страдать качество!» – цитирует Михаила журнал Starhit.