Ընտանեկան պոռնո նախկին սիրեցյալի հետ. ինչպես են վրեժխնդիր լինում համացանցի միջոցով
Սոցցանցերը արդեն վաղուց դարձել են ոչ միայն շփման, ծանոթությունների ու հետագա ամուսնությունների վայր, այլեւ պարզաբանումների հարթակ։
Դրանցից չեն խորշում ոչ քաղաքական գործիչները, ոչ սովորական մահկանացուները։
Համացանցում հիմա հատկապես շատ է տարածված դավաճանության պատճառով հաշիվներ պարզելը։ Այսպես, Life.ru-ի տվյալներով, մի մոսկվացի ինժեներ վրեժխնդիր է եղել իր 19-ամյա կնոջից իրեն դավաճանության համար՝ համացանցում տեղադրելով պոռնոտեսագրություն իրենց երկուսի մասնակցությամբ։
Կայքը մեջբերում է համացանցի միջոցով վրեժխնդրության 8 տեսակ՝
1․ Փորձել է կործանել կյանքը
Համացանցում իր նախկին ընկերուհու ինտիմ լուսանկարը տեղադրած տագանրոգցին իր արարքը բացատրել է շատ հասարակ․ «Նա կործանել է իմ կյանքը, ես էլ նրանը կկործանեմ»։ Որքան էլ տարօրինակ չլինի, երիտասարդի գործողությունները շատ բուռն քննադատությունների ալիք էին բարձրացրել համացանցում, ու շատերը պնդում էին, որ նրան վարչական պատասխանատվության է պետք ենթարկել։
2․ Վրեժխնդիր է եղել նախկին կին ղեկավարին
Այս պատմության մեջ տղամարդը վրեժխնդիր է եղել ոչ թե իր նախկին կնոջը, այլ նախկին կին ղեկավարին։ Ակտաու քաղաքի բնակիչը հատուկ կայքերում հրապարակել է նախկին կին ղեկավարի լուսանկարը՝ նշելով նրա կոնտակտային տվյալները։ Հենց կնոջը սկսել են զանգել անծանոթներ, որոնք ազատ հարաբերություններ էին ուզում, նա դիմել է ոստիկանություն։
3․ Դատապարտել են տեսագրության համար
Չերեպովեցում տղամարդուն, որը խախտել է նախկին կնոջ անձնական կյանքի անձեռնմխելիությունը, ստիպել են պատասխան տալ դատարանի առաջ։ Ապահարզանից մի քանի ամիս հետո վիրավորված տղամարդը համացանցում տեսագրություն էր հրապարակել, որում ցուցադրված էին այն ժամանակ դեռ երջանիկ ընտանեկան կյանքի ինտիմ պահերը։ Հիմա նրան սպառնում է 200 հազար ռուբլու տուգանք կամ հարկադիր աշխատանքներ։
4․ Կնոջը բռնացրել է Ժորիկի հետ ու տեսագրությունը հրապարակել համացանցում
Մոսկովյան ընտանիքներից մեկում ծավալված մի ամբողջ ընտանեկան դրամա ներկայացվել էր համացանցի օգտատերերին։ Տղամարդը կնոջը բռնացրել էր մեկ ուրիշի հետ, որոշել էր տեսագրել ու հրապարակել այն համացանցում որպես դավաճանության ապացույց։ Տեսագրությունում երեւում է, թե ինչպես են կինը ու նրա՝ Ժորիկ անունով սիրեկանը փորձում հագնվել, ամուսինը երկուսին անպատվում է, արթնացնում 4 տարեկան դստերն ու պատկերավոր բառերով բացատրում նրան, թե ինչ է իրենից ներկայացնում նրա մայրը։
5․ Որոշել է վարկաբեկել
Եվս մի երիտասարդ էլ վիրավորվել էր ընկերուհուց, որը լքել էր նրան ու որոշել է վարկաբեկել նրան ընկերների ու ազգականների աչքերում։ Հենց դրա համար էլ համացանցում հրապարակել է այն ինտիմ լուսանկարները, որոնք նախկինում ընկերուհին ուղարկել էր նրան։ Պոռնոգրաֆիկ նյութերի մասին գործը փոխանցվել է դատարան։
6․ «Վիրավորանք»
Իրենց նախկինների ինտիմ լուսանկարները ու տեսագրությունները հրապարակելը նորաձեւ է դարձել նաեւ ավելի երիտասարդ սիրահարների շրջանում։ 13-ամյա աշակերտուհին դադարեցրել էր հարաբերությունները իր ընկերոջ հետ, ինչի համար դաժանաբար հատուցել է։ Համացանցում հայտնվել էր նրա ինտիմ բնույթի նամակագրությունը ու ոչ պակաս ինտիմ լուսանկարները։
7․ Դա կլինի համացանցում
«Դա կլինի համացանցում»՝ նման բառերով էր խաբված բրիտանացին մեկնաբանել անհավատարիմ կնոջ մասնակցությամբ տեսագրությունը։ Նա կնոջը բռնացրել էր մեկ ուրիշի հետ ու որոշել էր վրեժխնդիր լինել՝ հրապարակելով տեսագրություն, որտեղ նա դեռ չէր հասցրել հագնվել դավաճանությունից հետո
8․ Խայտառակության ճանապարհ
Մեկ ուրիշ տղամարդը ավելի հեռուն է գնացել՝ բավական չէ, որ իր անհավատարիմ ընկերուհուն թույլ չէր տվել հագնվել, դեռ մի բան էլ նրան փողոց էր վռնդել ու ստիպել, որ նա քայլի միայն սրբիչով փաթաթված, որը նույնպես հետո վրայից հանել էր։ Այդպես նա որոշել էր կնոջը պատժել յոթ տղամարդկանց ինտիմ լուսանկարներ ուղարկելու համար։

Домашнее порно с бывшей – как мстят через Интернет
Социальные сети уже давно стали не только местом общения, знакомств и последующих браков, но и площадкой для сведения счетов.
Этим не брезгуют ни политики, ни бизнесмены, ни обычные смертные.
Особенно в интернете сейчас популярно сведение счетов из-за измены. Так, московский инженер-ядерщик, пишет Life.ru, отомстил своей 19-летней супруге за измену, выложив в Сеть порновидео с их участием.
Портал приводит восемь видов мести через Сеть:
1.Попытался разрушить жизнь
Свой поступок житель Таганрога, выложивший в Сеть откровенные фото своей бывшей девушки, объяснил просто: «Она разрушила мою жизнь, а я разрушу её». Как ни странно, действия молодого человека сильно порицались в Сети, и многие настаивали на привлечении его к административной ответственности.
2. Отомстил бывшей начальнице
В этой истории мужчина отомстил бывшей, но не жене, а начальнице. Мужчина из города Актау выложил на особых сайтах фотографию экс-руководительницы с указанием контактных данных. После того как женщине начали названивать незнакомцы, желающие свободных отношений, она обратилась в полицию.
3.Осудили за видео
В Череповце мужчину, нарушившего неприкосновенность личной жизни бывшей жены, заставили отвечать перед судом. Через пару месяцев после развода обиженный череповчанин выложил в Сеть видео, на котором показаны интимные моменты тогда ещё счастливой семейной жизни. Теперь ему грозит штраф в 200 тысяч рублей или исправительные работы.
4.Застал жену с Жориком и выложил видео в Сеть
Целая семейная драма, развернувшаяся в одной из московских семей, стала достоянием Интернета. Мужчина застал свою жену с другим и решил снять на видео и выложить в Интернет доказательство её измены. На видео видно, как неверная супруга и её любовник по имени Жорик пытаются одеться, муж осыпает обоих бранью, будит 4-летнюю дочку и раскрывает ей глаза на то, кем является её мать.
5. Решил дискредитировать
Ещё один молодой человек обиделся на девушку за то, что она его бросила и решил дискредитировать её в глазах друзей и родственников. Именно поэтому выложил в Сеть интимные фотографии, которые она ему присылала ранее. Дело о распространении порнографических материалов было передано в суд.
6.«Обида была»
Выкладывать интимные фото и видео своих бывших вошло в моду и любовников помладше. За то, что 13-летняя школьница перестала гулять со своим кавалером, она поплатилось сполна. В Сеть попала её откровенная переписка и не менее откровенные фотографии.
7.Это будет в Интернете
«Это будет в Интернете» — такими словами сопроводил обманутый британец видеосъёмку с участием неверной супруги. Он застал её в постели с другим и решил отомстить, выложив видео, на котором она ещё не успела одеться после измены.
8.Дорога позора
Другой мужчина пошёл дальше — мало того, что он также не дал неверной возлюбленной одеться, так он выгнал её на улицу и заставил идти по дороге в одном полотенце, которое потом сорвал. Всё это он заснял на камеру и выложил в Сеть. Так он решил наказать жену за то, что она рассылала интим-фото семерым мужчинам