50 Cent-ը փչացրել է դիջեյի հազար դոլարանոց վահանակը գիշերային ակումբում
Ռեփեր 50 Cent-ը փչացրել է դիջեյի հազար դոլարանոց սարքավորումը Մայամիի գիշերային ակումբում։ Երաժիշտը հերթական անախորժության մեջ է հայտնվել։
Miami's Ora գիշերային ակումբում 50 Cent-ը ելույթ էր ունենում ծրագրով, որում ներառված էին նրա տասնհինգ երգերը։
«50 Cent-ը բեմից ցատկել է VIP սեղանի վրա, բայց ընկել է դիջեյական վահանակի վրա։ Այն փոխարինել են։
Նա ուզում էր փոխհատուցել պատճառած վնասը, բայց կազմակերպիչները նրանից փող չեն վերցրել, իսկ ակումբի սեփականատերը հայտնել է, որ 50 Cent-ը կարող է գալ ու համերգ տալ երբ ուզում է ու կոտրել սարքավորումը, քանի որ նրա ելույթը գրավում է բազմաթիվ հաճախորդների, որոնք հսկայական գումար են ծախսում ռեփերին լսելու համար»,- նշում է Page Six պարբերականի ինսայդերական աղբյուրը։

50 Cent испортил оборудование диджея на тысячу долларов в ночном клубе в Майами
Рэпер 50 Cent испортил оборудование диджея на тысячу долларов в ночном клубе в Майами. Музыкант угодил в очередную переделку.
В ночном клубе Miami's Ora 50 Cent выступал с программой, в которую были включены его пятнадцать треков.
«50 Cent прыгнул со сцены на стол VIP, но свалился на диджейский пульт. Ее заменили.
Он хотел заплатить за ущерб, но организаторы у него деньги не взяли, а владелец клуба заявил, что 50 Cent может приходить и устраивать концерт когда хочет и ломать установку, так как на его выступления валом валит народ и тратит кучу денег, чтобы послушать рэпера», - отмечает инсайдерский источник издания Page Six.