Մայքլ Ջեքսոնի դուստրը խոստովանել է իր բիսեքսուալության մասին
Փոփ երաժշտության արքա Մայքլ Ջեքսոնի դուստրը՝ 20-ամյա Փերիս Ջեքսոնը անկեղծացել է՝ խոստովանելով, որ բիսեքսուալ է: Նա նաեւ խնդրել է իրեն չպիտակավորել, քանի որ ինքը սիրահարվում է մարդու էությանը, այլ ոչ թե սեռին:
Instagram-ի օգտատերերից մեկը հարցրել է Փերիսին իր սեռական կողմնորոշման մասին, իսկ վերջինս պատասխանել է, որ իրեն դուր են գալիս ինչպես տղամարդիկ, այնպես էլ կանայք:
Ջեքսոնի դուստրը հայտարարությամբ է հանդես եկել նաեւ Twitter-ում, որտեղ գրել է, որ իր սեռական կողմնորոշման մասին բարձրաձայն խոսում էր դեռ 14 տարեկանից: Նա շեշտել է, որ 8 տարեկանից սկսած նրան բազմիցս բռնացնում էին աղջիկների համբուրելիս:
Ի դեպ, երկրպագուներն այն կարծիքին են, որ Ջեքսոնը սիրավեպ ունեի «Մահապարտների ջոկատը» (Suicide Squad) ֆիլմի աստղ ու մոդել Կարա Դելեւինի հետ:

Дочь Майкла Джексона рассказала о своей бисексуальности
Пэрис Джексон откровенно рассказала о своей бисексуальности в социальных сетях. 20-летняя дочь короля поп музыки попросила не вешать на нее ярлыки и не называть «бисексуалкой», потому что она влюбляется в человека, а не в пол.
В Instagram одна из поклонниц Пэрис спросила, не бисексуалка ли она, а Пэрис ответила, что ее привлекают как мужчины, так и женщины.
Девушка еще в 14 лет заявила о том, что у нее нетрадиционная сексуальная ориентация и сейчас она открыто называет себя членом ЛГБТ- сообщества.
Поклонники уверены, что  Пэрис и звезда «Отряд самоубийц», модель  Кара Делевинь состоят в романтических отношениях.