«Թրամփի հետ հանդիպումից հետո ստիպված էի վերադաստիարակել Քանյե Ուեսթին»․ Քիմ Քարդաշյան
Քիմ Քարդաշյանը, ինչպես արդեն գրել էինք Լոս Անջելեսում մասնակցել է Variety Criminal Justice Reform Summit գագաթնաժողովին։ Այն կազմակերպել էր Variety հայտնի հրատարակչությունը։
The Keeping Up With the Kardashians ռեալիթի շոուի աստղը սկսել է համագործակցել Cut50-ի հետ։ Սա բապտիստական կազմակերպություն է, որը բանտարկյալներով է զբաղվում ԱՄՆ բոլոր 50 նահանգներում: Կազմակերպությունն աշխատում է Ջարեդ Քուշների հետ եւ հույս ունի Սպիտակ տան ուշադրությունը գրավել բանտերի խնդրի վրա ու պնդել երկրում բանտային լուրջ բարեփոխումների անցկացումը:
Իր ելույթի ժամանակ Քիմը չկարողացավ չխոսել Քանյե Ուեսթի մասին, ով հայտնի է ԱՄՆ ներկա նախագահ՝ Դոնալդ Թրամփի աջակցությամբ, չնայած վերջերս ռեփերը հայտարարել է, որ այլեւս չի հետաքրքրվում քաղաքականությամբ։ Քիմը որոշել է հիշել Քանյեի եւ Թրամփի հանդիպումը, որը տեղի է ունեցել մեկ ամիս առաջ։
Ես տեսնում եմ, որ Քանյեին չեն հասկանում, նա բարդ կերպով է բացատրում եւ, ընդհանրապես, նա վատ զրուցակից է։ Երբ մենք զրուցում ենք քաղաքականության մասին մեր տեսակետները համընկնում են։ Ընդհանրապես նա ապաքաղաքակացված է։ Նրան պարզապես դուր է գալիս Թրամփի անձը, սակայն նա չի խորանում քաղաքականության մեջ։ Այնպես, որ ես ստիպված էի մի փոքր դաստիարակել նրան։ Սակայն ես ցանկանում եմ, որ բոլորն իմանան, որ ես կարող եմ հանգիստ ապրել մի մարդու հետ, որն ուրիշ կարծիք ունի», - հայտարարել է հայուհին։

«Мне пришлось перевоспитать Канье Уэста после его встречи с Трампом» - Ким Кардашян
Ким Кардашян, как мы писали, посетила саммит Variety Criminal Justice Reform Summit в Лос-Анджелесе. Саммит устроило популярное издание Variety...
Звезда реалити-шоу The Keeping Up With the Kardashians начала сотрудничать с Cut50 – это баптистская организация, которая занимается заключенными во всех 50 штатах США. Организация сотрудничает с Джаредом Кушнером, надеется привлечь Белый дом к проблеме тюрем и настаивает на серьезной тюремной реформе в стране.
Во время своей речи Ким не могла не поговорить и о Канье Уэсте, который известен своей поддержкой нынешнему президенту США, хотя недавно, рэпер заявил, что не интересуется больше политикой. Ким решила вспомнить встречу Канье и Трампа, которая состоялась месяц назад.
«Я вижу, что Канье не понимают, он тяжело изъясняется, и вообще плохой собеседник. Когда мы говорим о политике – наши мнения совпадают. Вообще он аполитичен. Ему просто нравится личность Трампа, но он не углубляется в его политику. Так, что мне пришлось его немного перевоспитать недавно. Но я хочу, чтобы все знали, что я могу спокойно сосуществовать с человеком, который разделяет другие взгляды», - заявила армняка.