Ալյոնա Վոդոնաեւան խնդրել է գեր մարդկանց իր կողքով չքայլել եւ լողավազանում չլողալ
«Դոմ 2» հեռուստանախագծի նախկին մասնակից 36-ամյա Ալյոնա Վոդոնաեւան հյուրընկալվել է «Нежный редактор» YouTube-յան շաուին։ Հարցազրույցի ընթացքում նա պատմել է կյանքի օրենքների մասին։
Ալյոնան պատմել է գեր մարդկանց հանդեպ իր վերաբերմունքի մասին։ Հեռուստահաղորդավարուհուն զայրացնում է, որ վերջին ժամանակներս նա ամեն քայլափոխին հանդիպում է ավելորդ քաշը պրոպագանդող երեւույթներ։ Նա քննադատել է ամսագրերին, որոնց շապիկներին ներկայացվում են պլյուս չափսերի մոդելներ։
«Ի՞նչ բոդիպոզիտիվ։ Դրանից առաջանում է դիաբետ, ցավող հոդեր, սիրտ, լյարդ, երիկամներ։ Ամեն ցավ առաջանում է ավելորդ քաշից։ Ես գտնում եմ, որ այն հավասարազոր է ալկոհոլին եւ թմրանյութերի օգտագործման», - արտահայտնվել է Վոդոնաեւան։
Աստղը խոստավանել է, որ սիրում է շատ եւ համեղ ուտել, սակայն պահպանում է իր կազմվածքը։ Նրա խոսքերով 30 անց կանայք պարտավոր են իրենց զուսպ պահել: Նա հայտարարել է, որ գեր մարդիկ այնքան տհաճ են, որ նա չի կարողանում նրանց հետ նույն  լողավազանում գտնվել կամ երթուղայինում։
«Նրանք չպետք է կողքիս երթեւեկեն եւ իրենց սալերը դնեն իմ տեղը», - կտրուկ արտահայտնվել է Ալյոնան։
Լրագրողը նախկինում եւս շատ կտրուկ է արտահայտվել գեր մարդկանց հասցեին։ Ի դեպ, վերջերս նա խոստովանել է որ գազային ըմպելիքների պատճառով գիրացել է եւ չի կարողանում կրել իր սիրելի ջինսը։
Շոուի ընթացքում քննարկել են նաեւ Ալյոնայի ընկերուհիներին։ Տատյանան հիշեցրել է, որ Քսենիա Բորոդինան Վոդոնաեւային մեղադրել էր իր հղի եղած ժամանակվա լուսանկարները վաճառել էր հրատարակություններից մեկին։ «Դոմ 2»-ի աստղը հայտարարել է, որ դա սուտ է։ «Որքան «շեղված» պետք  է լինի մարդ, որպեսզի մտածի, թե իր հղիությունն ինչ-որ մեկին հետաքրքիր են», - պատասխանել է նա։

Алена Водонаева попросила полных людей рядом с ней не ехать и не плавать в бассейне
36-летняя бывшая участница «Дома-2» Алена Водонаева стала гостьей YouTube-шоу «Нежный редактор». В интервью Татьяне Мингалимовой бывшая участница «Дома-2» рассказала о своих правилах жизни.
Алена рассказала о своем отношении к полным людям. Телеведущую и журналистку возмущает, что в последнее время на каждом углу пропагандируется лишний вес. Она осудила глянцевые издания, на обложках которых предстают модели размера плюс.
«Какой, к черту, бодипозитив? От этого диабет, больные суставы, сердце, почки, печень. Всё больное от лишнего веса. Я ставлю эта заболевание наравне с алкоголем и употреблением наркотиков», — высказалась Водонаева.
Звезда призналась, что любит много и вкусно поесть, но поддерживает себя в форме. По ее словам, женщины после 30 лет обязаны держать себя в руках, иначе они «поплывут». Алена заявила, что полные люди ей настолько неприятны, что она не может находиться с ними в одном бассейне или ехать возле толстяков в транспорте.
«Они не должны ехать рядом со мной и жир свой перекладывать на мое место», — резко сказала звезда «Дома-2».
Журналистка и раньше резко высказывалась в адрес людей с лишним весом. Кстати, недавно Водонаева признавалась, что поправилась из-за газировки, и не смогла влезть в любимые джинсы.
Обсудили на шоу и подруг Алены. Татьяна напомнила, как Ксения Бородина обвинила Водонаеву в том, что она продала ее «беременные» фотографии одному изданию. Звезда «Дома-2» заявила, что это ложь. «Насколько нужно быть замороченным человеком, чтобы думать, что твоя беременность кого-то интересует», — ответила она.