Օլգա Բուզովան ծաղրել է նախկին երկրպագուին, ով «Դոմ 2» է եկել այս մասնակցի համար
«Դոմ 2»-ի նախկին մասնակից Ռոման Գրիցենկոն, ով ժամանակին սիրահետում էր հաղորդավար Օլգա Բուզովային, վերադարձել է նախագիծ՝ եւս մեկ անգամ փորձելու գտնել իր սիրուն։
Instagram-ում հայտնվել է «Դոմ 2»-ի թողարկման անոնսը, որում ցուցադրել են նաեւ Օլգա Բուզովայի արձագանքը իր նախկին երկրպագուի վերադարձին։ Այս անգամ Ռոմանը նախագիծ է եկել Իրինա Պինչուկի համար, ինչը խոցել է հաղորդավարուհուն։  «Նրանք երբեմն վերադառնում են։ Մեզ մոտ է վերադարձել Ռոման Գրիցենկոն։ Չգիտեմ՝ լավ, թե վատ կյանքի պատճառով։ Բայց առանց ծաղիկների։ Դա առաջինն էր, ինչին ես ուշադրություն դարձի»,- ասել է Օլգան։
Публикация от dom2_reality (@dom2_reality)
«Ծաղիկները գլխավորը չեն։ Գլխավորը խարզիման է։ Մոտեցա, համբուրեցի»,- ասել է Գրիցնեկոն։ «Մենք լսել եք այդ ամենը, անցել։ Հետաքրքիր չէ։ Միգուց այս տարի ինչ-որ նո՞ր բան լինի»,- ենթադրել է հաղորդավարուհին։
Հաղորդավարներից մեկը՝  Անդրեյ Չերկաոսվը, Ռոմանին հարցրել է Օլգայի հանդեպ զգացմունքների մասին, ինչպին ի պատասխան Գրիցենկոն նշել է, որ Բուզովային լավ է վերաբերվում, բայց այլեւս նրա հանդեպ զգացմունքներ չունի։ Հիմա արդեն նա ցանկանում է փորձել հարաբերություններ կառուցել Իրինայի հետ։
Նախորդ տարի Ռոմանը մի քանի ամիս շարունակ սիրահետում էր Բուզովային, նրան ծաղիկներ ու նվերներ նվիրում։ Աստղը նշում էր, որ իրեն հաճելի է տղայի ուշադրությունը, սակայն չի կարող նրան փոխադարձ զգացմունքներով պատասխանել։ Այդ ժամանակ Գրիցենկոն սկսեց ուշադրության նշաններ ցուցաբերել Իրինա Պենչուկին։ Բուզովան իմացել էր, որ նրանք մտերիմ են եւ հիստերիա էր բարձրացրել։ Կարճ ժամանակ անց Ռոմանը լքել էր նախագիծը։

Ольга Бузова потроллила бывшего поклонника, который пришел на «Дом-2» к другой
Бывший участник «Дома-2» Роман Гриценко, который в свое время ухаживал за ведущей Ольгой Бузовой, вернулся на проект, чтобы еще раз попытаться найти любовь. Ведущая реалити Ольга Бузова посмеялась над молодым человеком.
В Instagram анонсировали выпуск «Дома-2» с реакцией Ольги на возвращение ее бывшего поклонника. На этот раз Роман пришел на проект к Ирине Пинчук, и это задело телеведущую.
«Иногда они возвращаются. К нам вернулся Роман Гриценко. Не знаю, от лучшей жизни или от худшей. Но без цветов. Это первое, на что я обратила внимание», — сказала Ольга.
A post shared by dom2_reality (@dom2_reality) on
«Цветы — это не главное. Главное — харизма. Подошел, поцеловал», — парировал Гриценко. «Всё это мы слышали, проходили. Неинтересно. Может, что-то новенькое будет в этом году», — предположила ведущая.
Соведущий Ольги Андрей Черкасов спросил Романа о его чувствах к Ольге, на что Гриценко отметил, что хорошо относится к Бузовой, но чувств к ней у него больше нет. Сейчас молодой человек хочет попробовать построить отношения с Ириной.
В прошлом году Роман в течение нескольких месяцев ухаживал за Ольгой, дарил цветы и подарки. Звезда говорила, что ей приятно внимание парня, но она не может ответить ему взаимностью. Тогда Гриценко стал оказывать знаки внимания Ирине Пенчук. Бузова узнала, что у них была близость, и устроила истерику. Вскоре после этого Роман покинул проект.