Քորթնի Քարդաշյանը կրկին մերկացել է
Քիմ Քարդաշյանի 39-ամյա քույրը՝ Քորթնին, գայթակղիչ լուսանկար է հրապարակել։ Երեք երեխաների մայրը որոշել է ցուցադրել կազմվածքը եւ կիսվել է համարձակ կադրով։
Քորթնի Քարդաշյանը, ինչպես նրա մյուս քույրերը, սիրում է մերկանալ։ Վերջին շրջանում նա բավական հաճախ է երկրպագուներին ուրախացնում անկեղծ լուսանկարներով։ Նոր հրապարակված կադրում Քորթնին ամբողջությամբ մերկ է։ Կուրծքն ու մարմնի մյուս ինտիմ հատվածները ծածկված են փրփուրով։ «Ինքդ քեզ այնքան շատ սիրիր, որքան սիրում ես նրանց»,- մեկնաբանել է նա։
Քորթնիին հաջողվել է պահպանել գայթակղիչ կազմվածքը երեք երեխաների ծնունդից հետո։ Նրա եւ նախկին ամուսնու՝ բիզնեսմեն Սքոթ Դիսկիի՝ 9 տարվա ամուսնական կյանքի ընթացքում ծնվել են նրանց երեք երեխաներտ՝ 9-ամյա որդին՝ Մեյսոնը, 6-ամյա դուստրը՝ Պենելոպան եւ 4-ամյա որդին՝ Ռեյնը։ Այժմ նա հանդիպում է բռնցքամարտիկ Յունես Բենջիմի հետ։
Քորթնին անկեղծ լուսանկարներով ուշադրություն է հրավիրում իր էջին նոր նախագիծը սկսելու համար, որի մանրամասներն առայժմ գաղտնի են պահվում։ Ավելի վաղ նա մերկ լուսանկար էր հրապարակել՝ մարմնի ինտիմ հատվածները ծածկելով համակարգչով եւ բաժակով։

Кортни Кардашьян снова разделась! Получилось эротично...
39-летняя старшая сестра Ким из  знаменитого звездного семейства опубликовала пикантное фото. Мать троих детей решила продемонстрировать,в какой она форме находится и поделилась очень смелым фото.
Кортни Кардашьян, как и ее сестры, любят раздеться.В последнее время светская львица всё чаще балует поклонников откровенными снимками. Кортни опубликовала фото,на котором предстала абсолютно обнаженной.
Звезда лежит в ванне, демонстрируя стройные ноги, подтянутый животик и ровный загар. Грудь Кортни и другие интимные места прикрыла пеной. «Люби себя так же сильно, как любишь их», — призвала она девушек.
Кортни сохранила соблазнительные формы после рождения троих детей. У нее и бывшего гражданского мужа, бизнесмена Скотта Дисика, за девять лет брака появилось трое детей — 9-летний сын Мейсон, 6-летняя дочь Пенелопа и 4-летний сын Рейн. Сейчас модель и актриса встречается с боксером Юнесом Бенджимом.
Пикантными фотографиями Кортни привлекает внимание к своему аккаунту для старта своего проекта, детали которого пока держатся в секрете. Ранее она опубликовала «голое» фото, прикрыв пикантные места чашкой и ноутбуком.