Մեգան Մարքլը դեռ ավարտական երեկույթին գիտեր, որ թագավորական ընտանիքի անդամ է դառնալու. լուսանկար
Արքայազն Հարրիի 37-ամյա կինը, դատելով նախկինում նրա ոճից, երբեք համեստ չի եղել եւ կարողացել է ուշադրությունն իր վրա գրավել։ Ամերիկյան սովորույթով ավարտական երեկույթի ընթացքում Մեգան Մարքլը պարահանդեսի թագուհին է եղել։
Արխիվային լուսանկարում պատկերված է Մեգան Մարքլը. այն արվել է ԱՄՆ դպրոցներից մեկում ավարտական երեկույթի ընթացքում։ Փաստը, որ Մեգանը պարահանդեսի թագուհին է եղել եւ արժանացել ավագ դասարանի բոլոր աշակերտուհիների երազանքների թագին, չի զարմացրել Սասեքսի նպատակասլաց դքսուհու երկրպագուներին։
Մեգանը փայլել է կապույտ զգեստով՝ ծաղիկները ձեռքին։ Նա բարդ սանրվածք չի ընտրել, պարզապես արձակել է մազերը։ Ի դեպ, արքայազն Հարիի կինը չի սիրում բարդ սանրվածքներ եւ նախընտրում է արձակել դրանք կամ պարզ հավաքել։
Մեգան Մարքլը համեստ ականջօղեր եւ վզնոց է ընտրել։ Ըստ ամենայնի, նա գլխի էր ընկնում, որ այդ երեկո կրելու է գլխավոր զարդը։ Լուսանկարում նա պատկերված է համադասարանցու հետ։ Վերջինս էլեգանտ սմոքինգ է կրում։
Սա Հարրիի հետ սպասվող սիրավեպի առաջին ճակատագարական նշանը չէ,  որը երկրպագուները նկատել են Մեգանի հին լուսանկարներում։ 15 տարեկան հասակում Լոնդոնում ճանապարհորդելիս նա լուսանկարվել է Բուքինգհեմյան պալատի ֆոնին, որի լիիրավ բնակիչ է համարվում այսօր։

Меган Маркл еще на своем выпускном знала, что попадет в королевскую семью: пророческое фото
37-летняя супруга принца Гарри судя по стилю ее прошлой жизни никогда не была скромницей и всегда умела приковывать к себе внимание. На выпускном вечере по американской традиции Меган Маркл стала королевой бала.
На архивном фото-  Меган Маркл, которое было сделано во время выпускного вечера в ее школе в США. Тот факт, что Меган была королевой бала и получила заветную для всех старшеклассниц корону, не вызвал особого удивления у поклонников целеустремленной герцогини Сассекской.
Меган блистала на своем выпускном в голубом платье без бретелек с букетом цветов в руках. Девушка не стала убирать волосы в сложную прическу, просто распустив их по загорелым плечам. К слову, и сейчас супруга принца Гарри не любит особых ухищрений с волосами, предпочитая носить их распущенными или собранными в скромный пучок. Из аксессуаров Меган выбрала скромные серьги и колье. По‑видимому, милая и цветущая девушка догадывалась, что ей предстоит надеть в этот вечер главное украшение на зависть подругам. Рядом с ней на фото стоял одноклассник. Король бала в элегантном смокинге и с платком паше в кармане пиджака выглядел тоже достойно.
Это не первый судьбоносный знак о предстоящем романе с Гарри, который увидели поклонники в старых снимках Меган. В 15 лет школьница, будучи с экскурсией в Лондонесфотографировалась на фоне Букингемского дворца, полноправным обитателем которого считается сейчас.