Ջասթին Բիբերը սեր է խոստովանել Սելենա Գոմեսին
25-ամյա Ջասթին Բիբերին զզվացրել են հեյթերները, որոնք «հարձակվել են» նրա 22-ամյա կնոջ՝ Հեյլի Բոլդուինի վրա։ Բիբերը սեր է խոստովանել 26-ամյա Սելենա Գոմեսին, սակայն հայտարարել է, որ կինւ նրա իրական սերն է։
Ջասթին-Սելենա-Հեյլի սիրային եռանկյունին հանգիստ չի թողնում երգիչների եւ մոդելի երկրպագուներին։ Շատերը մեղադրում են Ալեք Բոլդուինի զարմուհուն, որը բաժանել է միլիոնավոր մարդկանց կուռքերին։
Ջասթինի եւ Սելենայի սիրավեպն իրականում զարգացել է տեսախցիկների եւ բազմաթիվ երկրպագուների աչքերի առջեւ։ Վերջնական բաժանումից հետո երկուսն էլ վերականգնողական բուժման կարիք ունեցան։ Թվում էր, որ Բիբերի եւ մոդելի ամուսնությունը վերջ կդնի բոլոր տեսակի խոսակցություններին, սակայն շատերը սպասում են Ջասթին եւ Սելենա զույգի հաշտվելուն։
Джастин и Хайли.
Հեյլին ամեն օր բախվում է ամուսնու եւ նրա նախկին սիրելիի երկրպագուների ագրեսիային, որոնք ատում են նրան։ Աղջիկը փորձում է դրանց վրա ուշադրություն չդարձնելով կառուցել ընտանեկան կյանքն ու կարիերան։ Սակայն Ջաթինն, ինչպես իսկական ջենթլմեն, չի պատրաստվում հաշտվել նման իրավիճակի հետ։ Իր Instagram-ում երգիչը բուռն է արձագանքել հետեւորդներից մեկի մեկնաբանությանը։ Աղջիկը գրել է, որ նա չի սիրում Հեյլիին եւ նրա հետ ամուսնացել է, որպեսզի վերադարձնի Գոմեսին։
Ի պատասխան Ջասթինը հայտարարել է, որ նրան հարկավոր չէ ինչ-որ մեկի հետ ամուսնանալով վերադարձնել նախկինին։ Նա մեկնաբանություն գրողին անվանել է չհասունացած մարդ, իսկ նրա խոսքերը՝ միանգամայն անհեթհեթություն։
Երգիչը նման հետեւորդներին կոչ է արել իրեն եւ կնոջը հիմարություններ չգրել։ «Ես սիրել եւ սիրում եմ Սելենային, նա միշտ իմ սրտում հատուկ տեղ կզբաղեցնի, սակայն ես մինչեւ ականջներս սիրահարված եմ կնոջս եւ նա լավագույնն է, ինչ երբեւէ կարող էր պատահել ինձ հետ», - նշել է նա։

25-летнему Джастину Биберу надоели хейтеры, которые атаковали его 22-летнею жену Хейли Болдуин. Певец признался в чувствах к 26-летней Селене Гомес, но в то же время заявил,что супруга — его настоящая любовь.
Поклонникам Селены и Джастина не дает покоя, что звездная пара рассталась и певец сейчас состоит в браке с Хейли.На племянницу  Алека Болдуина ежедневно обрушивается шквал негативных комментариев-ее обвиняют в том,что она разлучила кумиров миллионов.
Роман Джастина и Селены действительно проходил под прицелами камер и взглядами многочисленных фанатов. После окончательного разрыва обоим понадобился курс реабилитации. Казалось бы, женитьба Бибера на модели и актрисе Хейли Болдуин должна была положить конец разговорам. Однако многие до сих пор жаждут воссоединения звездной пары Джастина и Селены.
Джастин и Хайли.
Хейли ежедневно сталкивается с агрессией фанатов и мужа, и его бывшей пассии, которые люто ненавидят ее. Девушка старается строить семейную жизнь и карьеру, не обращая на это внимания. Но Джастин — как настоящий джентльмен- не намерен мириться с таким положением дел, при котором его жену ежедневно поливают грязью. На своей странице в Instagram он гневно отреагировать на слова одного из фолловеров. Девушка написала, что он не любит Хейли и женился на ней только для того, чтобы вернуть Гомес.
В ответ исполнитель заявил, что ему незачем посвящать кому-то свою жизнь и жениться,чтобы вернуть бывшую. Он назвал комментатора незрелым человеком, а его слова абсолютным абсурдом.
Певец пристыдил таких подписчиков и призвал не писать гадости ему и его супруге. «Я любил и люблю Селену, она всегда будет занимать особое место в моем сердце, но я по уши влюблен в свою жену, и она лучшее, что когда-либо случалось со мной», — отметил он.