Քորթնի Քարդաշյանը ոսկեգույն բիկինիով՝ Ֆինլանդիայում
39-ամյա Քորթնի Քարդաշյանը հանգստի համար անսովոր վայր է ընտրել։ Արեւի եւ լողափի փոխարեն նա ընտրել է ձյունառատ Ֆինլանդիան։
Քիմ Քարդաշյանի ավագ քույրը շատ շուտով կդառնա 40 տարեկան։ Իսկ տարեդարձից առաջ նա որոշել է ինչպես հարկն է հանգստանալ։ Հեռուստաաստղն իր Instagram-ում կիսվել է ճամփորդության կադրով, որտեղ ետեւի ֆոնին երեւում է բնությունը։ Քորթնին չի վախեցել ցրտից եւ ոսկեգույն բիկինիով ջակուզիում ֆոտոշարք է իրականացրել։ Լուսանկարին կից նա կարճ մեկնաբանություն է թողել՝ ֆիններեն բարեւելով իր հետեւորդներին․ «Ողջույն»։
Հետեւորդները գնահատել են կադրը՝ Քորթնիին անվանելով Քարդաշյան-Ջեններ ընտանիքի ամենագեղեցիկ անդամը։ Ոմանք էլ շտապել են շնորհավորել աստղին տարեդարձի առթիվ, որն ապրիլի 18-ին է։
«Ֆինլանդիայի թագուհի», «Քույրերից ամենալավը», «Երանի ես էլ նման կազմվածք ունենայի», «Գեղեցկուհի ես, իսկ տեսքդ հիանալի», - մեկնաբանություններում գրել են նրա հետեւորդները։
Աղբյուրները հայտնել են, որ Քորթնիին ճամփորդության ժամանակ ընկերակցել է նրա նախկին ամուսին, երեխաների հայր Սքոթ Դիսիկն ու նրա նոր ընկերուհի Սոֆիա Ռիչին։ Հայտնիներից ոչ ոք չի բարձրաձայնում դրա մասին, սակայն ավելի վաղ 20-ամյա մոդելը կիսվել էր մի լուսանկարով, որն, ըստ ամենայնի արված էր ձյունառատ Ֆինլանդիայում։

Кортни Кардашян, снег, золотое бикини, джакузи: отдых по-фински
На этот раз Кортни Кардашян выбрала необычное место для отдыха: солнцу и морю она  предпочла снежную Финляндию.
Совсен скоро старшая сестра Ким Кардашян отметит свое 40-летие, а перед праздником решила как следует отдохнуть. В Instagram она поделилась кадром из поездки: Кортни не побоялась морозов и в золотом бикини устроила фотосессию в джакузи на улице.  «Hei» («Привет») поздоровалась она с фолловерами на финском.
Подписчики оценили фото, назвав Кортни самой красивой из клана Кардашян-Дженнер. А некоторые вовсе принялись поздравлять звезду с днем рождения, который будет18 апреля.
«Королева Финляндии», «Лучшая из всех сестер», «Мне бы такую фигуру!!!», «Ты красавица! А вид потрясный!», «Не замерзни, красотка», — написали они в комментариях.
Инсайдеры сообщили, что компанию Кортни на отдыхе составил бывший бойфренд и отец ее детей Скотт Дисик и его новая девушка София Ричи. Никто из знаменитостей не афиширует это, однако ранее 20-летняя модель поделилась снимком, который, судя по заснеженной природе, тоже сделан в Финляндии.