Համացանցում հայտնվել են նոր «Չարլիի Հրեշտակների» առաջին կադրերը
Նոր՝ «Չարլիի Հրեշտակները» ֆիլմի առաջին, պաշտոնական կադրերն արդեն հասանելի են։ Դրանցում պատկերված են Քրիսթեն Ստյուարտը, Նաոմի Սքոթը եւ Էլլա Բալինսկան։ Լուսանկարները հրապարակվել են Entertainment Weekly-ի ինսթագրամյան էջում։
Ինչպես նշում է հրատարակչությունը, ֆիլմի ռեժիսորը՝ դերասանուհի Էլիզաբեթ Բենքսն է։ Նա բացատրել է, որ նոր նախագիծը հնի շարունակությունն է, որ իր մեջ ներառում է «1970-ականների օրիգինալ սերիալի եւ 2000-ականների ֆիլմի իրադարձությունները»։ Ֆիլմում կներկայանա նաեւ ինքը՝ Բենքսը, ինչպես նաեւ Պատրիկ Ստյուարտը, Ջոնաթան Տակերը, Սեմ Կլաֆլինն ու Նոա Սենտինեոն։
Ռեժիսորի խոսքերով նոր ֆիլմում հրեշտակների ղեկավար Չարլզ Տաունսենդն այնքան կհարստանա,  որքան երբեւէ չի եղել։ Այդ իսկ պատճառով սյուժեում կներկայացվի միջազգային մակարդակի հետախուզական կազմակերպություն։ Համաշխարհային պրեմիերան նախատեսվում է նոյեմբերի 15-ին։

В Сети появились первые кадры новых «Ангелов Чарли»
Появились первые официальные кадры из обновленного фильма «Ангелы Чарли», в котором главные роли исполнили Кристен Стюарт, Наоми Скотт и Элла Балинска. Фотографии опубликованы в Instagram-аккаунте портала Entertainment Weekly.
Как отмечает издание, режиссером картины выступила актриса Элизабет Бэнкс. Она пояснила, что новый проект — это не перезапуск франшизы, а скорее продолжение, которое «включает в себя события оригинального сериала 1970-х годов и фильма 2000-х». В киноленте также появятся сама Бэнкс, Патрик Стюарт, Джонатан Такер, Сэм Клафлин и Ноа Сентинео.
По словам режиссера, в новом фильме босс шпионок Чарльз Таунсенд станет богаче, чем когда-либо, в связи с чем сюжет будет строиться вокруг шпионского агентства международного уровня. Ожидается, что мировая премьера картины состоится 15 ноября.