Սուպերմոդել Ադրիանա Լիման Հունաստանում հանգստանում է թուրք «կարճահասակ միլիոնատիրոջ» հետ
38-ամյա Ադրիանա Լիման կրկին միայնակ չէ։ Պապարացիներին հաջողվել է աշխարհի ամենահայտնի մոդելներից մեկին լուսանկարել թուրքի գործարար Էմիր Ույարի ընկերակցությամբ։ Լուսանկարիչները նրանց նկատել են հունական Միկոնոս կզում։ Լուսանկարներում, որոնք Instagram-ում հրապարակել են Լիմայի երկրպագուները, սիրահարները զբոսնում են Էգեյան ծովի ափին։ Կադրերից մեկում տղամարդը գրկել է Ադրիանային մեջքի հատվածում։
Картинки по запросу adriana lima
Հանրությունն անմիջապես նշել է, որ Ույարը նկատելիորեն կարճահասակ է սուպերմոդելից, որի հասակը 178 սմ է, ընդ որում նա լողափնյա հողաթափեր է կրում։
Լիման գերադասում է չմեկնաբանել անձնական կյանքի մասին տեղեկությունները։ Հիշեցնենք՝ մոդելը նախկինում ռոմանտիկ հարաբերություններ է ունեցել թուրք այլ հայտնիի՝ գրող Մեթին Հարայի հետ։ Նրանք հանդիպել են մոտ մեկուկես տարի, սակայն 2019թ.-ի հունվարին բաժանվել են։ Այդ ժամանակ ինսայդերները հայտնել են, որ Լիման երազում էր, որ ընկերը տեղափոխվի ԱՄՆ ու իրեն առաջարկություն անի, սակայն վերջինս պատրաստ չէր այդպիսի լուրջ քայլերի։
Daily Mail-ի տեղեկություններով՝ Էմիրի ընտանիքը շքեղ հյուրանոցների ցանց ունի, ինչպես նաեւ ներառված է թուրքական Permak Group խոշոր ընկերության կառավարման մեջ։ Նրանց երեկույթները բավական հայտնի են շոու-բիզնեսի աստղերի շրջանում։

Супермодель Адриана Лима отдыхает в Греции с турецким «миллионером-коротышкой»
38-летняя Адриана Лима вновь не одинока. Папарацци удалось заснять одну из самых популярных моделей мира в компании известного турецкого бизнесмена Эмира Уяра. Папарацци застукали их на греческом острове Миконос. На снимках, которые опубликовали в Instagram фанаты Лимы, влюбленные прогуливаются по побережью Эгейского моря. При этом на одном из фото мужчина положил руку на нижнюю часть спины Адрианы.
Картинки по запросу adriana lima
Общественность тут же отметила, что Уяр существенно ниже супермодели, чей рост составляет 178 сантиметров, при том что на девушке надеты пляжные шлепанцы без каблуков.
При этом сама Лима предпочитает не комментировать слухи о личной жизни. Напомним, ранее модель связывали романтические отношения с другой турецкой знаменитостью — писателем Метином Хара. Они встречались около полутора лет, но в январе 2019 года расстались. Как тогда сообщали инсайдеры, Лима мечтала, чтобы бойфренд переехал в США и сделал ей предложение, но возлюбленный не был готов к таким серьезным шагам.
По данным Daily Mail, семья Эмира владеет сетью роскошных отелей, а также входит в правление крупной турецкой компании Permak Group. Их вечеринки пользуется большим успехом у звезд шоу-бизнеса.