Ամուսնալուծությո՞ւն. Ռեգինա Տոդորենկոյի եւ Վլադ Տոպալովի հարաբերություններն այնքան էլ հարթ չեն
Հեռուստահաղորդավարուհի Ռեգինա Տոդորենկոն եւ Վլադ Տոպալովը վերջերս օրինականացրել են հարաբերությունները։ Ու թեեւ զույգն իդեալական է թվում, ամեն ինչ այդքան էլ հարթ չէ։ Ամուսինները դիմել են հոգեբանի օգնությանը։ Ընտանեկան կոնֆլիկտներն այնքան լուրջ են, որ չի հաջողվում դրանք ինքնուրույն հարթել։
Публикация от regina todorenko (@reginatodorenko)
Ռեգինայի խոսքով՝ վեճերը սովորաբար առաջանում են Վլադի ծանր բնավորության պատճառով։ Հեռուստահաղորդավարուհին պնդում է, որ ամուսինն իրեն հաճախ է նեղացնում իր արտահայտություններով։ «Երբեմն պատահում է կտրուկ արտահայտություն է անում։ Երբեմն կարող է կոպիտ կերպով նեղացնել... Թվում է՝ ինչու է այդպես։ Ես ընդունում եմ նրան եւ փորձում եմ։ Այդ գործընթացը մեզ դժվարությամբ է տրվում»,- նշել է Տոդորենկոն։
Արտիստի կինը հավելել է, որ իրենք միասին հատուկ գրականություն են կարդում՝ միմյանց ավելի արագ հարմարվելու համար։ Ամուսինները խոստովանել են, որ բազմաթիվ անգամներ արդեն մտածել են ամուսնալուծության մասին։ Սակայն Ռեգինան երջանկության իր բանաձեւն ունի։ «Դու տղամարդ ես, եւ մեզ ցույց ես տալիս ճանապարհը, իսկ ես կին եմ եւ հավաքում եմ պայուսակն այդ ճամփորդության համար։ Ինձ համար այդպես է»,- պարզաբանել է նա։
Իսկ բլոգեր Լենա Միրոն համոզված է, որ աստղային զույգի հարաբերությունները չի կարելի այլ կերպ անվանել, քան թունավորող: Այդ առնչությամբ Տոդորենկոյի եւ Տոպալովի ամուսնությունն ապագա չունի։ Միրոյի կարծիքով՝ նրանց հարաբերությունները կարող են նույն ավարտն ունենալ, ինչպես Ռիտա Դակոտայի եւ Վլադ Սոկոլովսկիի դեպքում՝ սկանդալային ամուսնալուծություն։
Հիշեցնենք՝ Վլադ Տոպալովն ու Ռեգինա Տոդորենկոն ամուսնացել են 2018թ.-ի հոկտեմբերի 25-ին։ Նրանք որդի ունեն, որը լույս աշխարհ է եկել նույն տարվա դեկտեմբերին։

Неужели развод? В паре Тодоренко-Топалов все не так гладко
Телеведущая Регина Тодоренко и певец Влад Топалов недавно зарегистрировали отношения. И хотя пара кажется идеальной, не так уж все гладко. Супруги обратились за помощью к психологу. Конфликты в семье настолько серьезны, что самостоятельно уладить их не получается.
A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on
По словам Регины, ссоры обычно возникают из-за тяжелого характера Влада. Телеведущая утверждает, что муж часто обижает ее своими высказываниями. «Иногда, бывает, скажет – отрежет. Бывает, может так грубо обидеть... Кажется, ну почему так? Я принимаю его и стараюсь. Очень-очень тяжело дается нам этот процесс», – поделилась Тодоренко.
Жена артиста добавила, что они даже вместе читают специальную литературу – чтобы быстрее притереться друг к другу. Супруги признавались, что уже неоднократно подумывали о разводе. Однако у Регины есть своя формула счастья.
«Ты, мужчина, указываешь нам путь, а я, женщина, собираю нам рюкзак в это путешествие! Для меня так!» – пояснила звезда.
А вот блогер Лена Миро уверена, что отношения звездной пары иначе как отравляющими назвать нельзя, потому что по факту это «союз хама и терпилы». В этой связи будущего у брака Тодоренко и Топалова нет. По мнению Миро, они вполне могут закончить так же, как певцы Рита Дакота и Влад Соколовский — разводом со скандалом.
Напомним, что Влад Топалов и Регина Тодоренко поженились 25 октября 2018-го. У них подрастает сын, который появился на свет в декабре того же года.