Վիտորգանը ներկա կլինի՞. հայտնի է Քսենիա Սոբչակի եւ Մաքսիմ Վիտորգանի հարսանիքի հյուրերի ցանկը
Հեռուստահաղորդավարուհի Քսենիա Սոբչակը եւ թատերական ռեժիսոր Կոնստանտին Բոգոմոլովը ծրագրում են շքեղ հարսանիք անցկացնել. արարողությանը մոտ 300 մարդ է հրավիրված։ «Կոմսոմոլսկայա պրավդա»-ի հաղորդմամբ՝ հայտնի են դարձել հրավիրյալների մի մասի անունները։
Հյուրերի ցանկնում են ռեժիսոր Ֆյոդոր Բոնդարչուկը կնոջ՝ Պաուլինա Անդրեւայի հետ, «Առաջին ալիքի» գլխավոր տնօրեն Կոնստանտին Էրնստը, դերասանուհի Ռենատա Լիտվինովան եւ երգչուհի Զեմֆիրան։ Հրավիրատոմսեր են ստացել «Լենինգրադ»-ի մենակատար Սերգեյ Շնուրովի նախկին կինը՝ Մատիլդան եւ Սոբչակի այլ ընկերուհիներ՝ դիզայներ Ուլյանա Սերգեյենկոն եւ Ուլյանա Ցեյտլինան։
Картинки по запросу Ульяна Цейтлина 2019
Արարողությունը կվարի Իգոր Վերնիկը։ Դերասանը հրատարակության հետ զրույցում հաստատել է, որ հիրավիրված է հարսանիքին, քանի որ ռեժիսոր Կոնստանտին Բոգոմոլովի ընկերն է։
Ըստ թերթի աղբյուրի՝ հրավիրատոմս է ուղարկվել նաեւ «Ռոստեխ»-ի ղեկավար Սերգեյ Չեմեզովին եւ Ռուսաստանի պաշտպանության նախարարության գույքային հարաբերությունների դեպարտամենտի նախկին ղեկավար Եվգենիա Վասիլեւային։
Առայժմ հայտնի չէ՝ արդյոք հարսանիքին ներկա կլինի՞ Սոբչակի նախկին ամուսինը՝ Մաքսիմ Վիտորգանը։ Հրավիրվածների շարքում է նաեւ դերասանուհի Դարյա Մորոզը՝ Բոգոմոլովի նախկին կինը։

Виторган будет? Известен список гостей на свадьбе Ксении Собчак и Константина Богомолова
Телеведущая Ксения Собчак и театральный режиссер Константин Богомолов, планируют пышную свадьбу: на торжество они пригласили почти 300 гостей. Как сообщает «Комсомольская правда», стали известны имена некоторых приглашенных.
В числе гостей режиссёр Фёдор Бондарчук с супругой Паулиной Андреевой, гендиректор Первого канала Константин Эрнст, актриса Рената Литвинова и певица Земфира.
Получили приглашения бывшая жена лидера «Ленинграда» Сергея Шнурова Матильда и другие подруги Собчак — дизайнер Ульяна Сергеенко и светская львица Ульяна Цейтлина.
Картинки по запросу Ульяна Цейтлина 2019
Вести церемонию будет Игорь Верник. Актёр подтвердил изданию, что он действительно приглашён на свадьбу, так как они друзья с режиссёром Константином Богомоловым.
По словам источника газеты, приглашение также отправлено главе «Ростеха» Сергею Чемезову и бывшей главе департамента имущественных отношений Минобороны России Евгении Васильевой.
Картинки по запросу собчак богомолов инстаграм
А вот будет ли бывший супруг Собчак, Максим Виторган на свадьбе, пока неизвестно. Среди приглашенных также актриса Дарья Мороз, бывшая жена Богомолова.