Ինչպես փրկվել ամուսնալուծությունից հետո. Անջելինա Ջոլին անկեղծացել է
44-ամյա Անջելինա Ջոլին խոստովանել է, որ 55-ամյա Բրեդ Փիթից բաժանումն առողջական խնդիրների պատճառ է դարձել։ Դերասանուհին առաջին անգամ պատմել է, թե որն է իր ուժը։
«Մալեֆիսենտա. խավարի տիրակալը» ֆիլմի աստղն անկեղծացել է նախկին սիրելիից բաժանման մասին։ Դերասանուհին հայտարարել է, որ 2016թ.-ին բարդ շրջան է վերապրել, ինչը կապված էր ամուսնալուծության հետ։ Աստղային մայրիկը մնացել է վեց երեխաների հետ, որոնց չէր կարող ցույց տալ իր իրական վիճակը։ Հենց նրանք էլ փրկել են դերասանուհուն, գրում է Cosmo-ն։
«Երբ երեխաներ ունեք, միշտ ձգտում եք նրանց համար օրինակ լինել։ Ես անթույլատերլի էի համարում թուլանալ ու սկսել խղճալ ինձ։ Իհարկե, իմ ամբողջ ուժը գալիս է երեխաների հետ շփումից։ Ամենն, ինչ ես անում եմ, անում եմ բացառապես հանուն նրանց»,- խոստովանել է Ջոլին։
Դերասանուհին նշել է, որ Փիթի հետ 9 տարվա հարաբերությունների ընթացքում սովորել է իրեն ընդունել որպես զույգի մաս եւ վախեցել է միայնությունից։ «Եղել օրեր, երբ ես ինձ հայելու մեջ չէի ճանաչում։ Ինձ նայում էր դժբախտ կին, որը կորցրել էր իր կարեւորը մասը։ Ես եւ Բրեդը մշտապես միասին էինք, եւ մի պահ մեր միությունը քանդվեց։ Ես ստիպված էին կրկին սովորել ապրել առանց զուգընկերոջ»,- Daily Mail-ին հայտնել է Անջելինան։
Նա խոստովանել է, որ այդ շրջանում առողջական խնդիրներ է ունեցել։ «Ամբողջ ուժով ժպտում ես եւ ձեւացնում, թե ամեն ինչ լավ է, սակայն իրականում այդպես չէ։ Ես չեմ սիրում մարդկանց ցույց տալ, թե որքան դժվար է ինձ համար։ Դրան գումարեք փաստը, որ ես այդ ժամանակ լուրջ հիվանդ էի։ Մի խոսքով, դժվար էր մասերի չբաժանվել, բայց ես շնորհակալ եմ այդ փորձին։ Ես հաստատապես ավելի ուժեղ եմ դարձել, իսկ ամեն վատ բան անցյալում է»,- ասել է դերասանուհին։
Անջելինան ապագայի նկատմամբ լավատեսաբար է տրամադրված։ «Ես չգիտեմ՝ ինչ է ինձ համար պատրաստել ճակատագիրը։ Հնարավոր է՝ մոտ ժամանակահատվածում ես հանդիպեմ ինչ-որ մեկին, հնարավոր է՝ ոչ։ Չեմ ցանկանում գուշակել։ Բայց ես բաց եմ ցանկացած նոր բանի համար»,- հայտնել է նա։

Как спастись после развода: откровения Анджелины Джоли
44-летняя Анджелина Джоли (Angelina Jolie) призналась, что развод с 55-летним Брэдом Питтом (Brad Pitt) повлек за собой проблемы со здоровьем. Актриса впервые рассказала, в чем ее сила.
Звезда фильма «Малефисента: Владычица тьмы» разоткровенничалась о своем расставании с бывшим возлюбленным. Артистка заявила, что в 2016 году пережила тяжелый период, связанный с разводом. Звездная мама осталась с шестью детьми, которым не могла показать свое настоящее состояние. Они ее и спасли, пишет Cosmo.
«Когда у вас есть дети, вы всегда стремитесь быть для них примером. Я считала непозволительной роскошью — расклеиться и начать жалеть себя. Разумеется, вся моя сила исходит из общения с детьми. Всё, что я делаю, я делаю исключительно ради них», — призналась Джоли.
Артистка уточнила, что за 9 лет отношений с Питтом привыкла воспринимать себя как часть пары и боялась одиночества. «Были дни, когда я не узнавала себя в зеркале. На меня смотрела несчастная женщина, которая утратила важную часть себя. Мы с Брэдом постоянно были вместе, и в один момент наш союз распался. Мне пришлось заново учиться жить без партнера», — пояснила Анджелина изданию Daily Mail.
Звезда призналась, что в тот период страдала от проблем со здоровьем. «Ты изо всех сил улыбаешься и делаешь вид, что у тебя всё хорошо, но на деле это не так. Я не люблю показывать людям, как мне плохо. И добавьте к этому тот факт, что я тогда сильно болела. В общем, было сложно не развалиться на части, но я благодарна этому опыту. Я определенно стала сильнее, а всё плохое осталось позади», — поделилась актриса.
Анджелина настроена оптимистично на счет своего будущего. «Я не знаю, что приготовила мне судьба. Возможно, я кого-то встречу в скором времени, а может, и нет. Не хочу загадывать. Но я открыта всему новому», — сообщила она.