ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ 15-Ի ՁԵՐ ՌՈՄԱՆՏԻԿ ՀՈՐՈՍԿՈՊԸ
Այսօր հարմար օր է ցանկացած հարաբերություններ վերականգնելու համար, հատկապես այն հարաբերությունները, որոնք ընդհատվել են:
Այսօր Ցլերի համար օգտակար կլինի այցելել տարատեսակ երեկույթներ, ինչպես նաեւ շփման շրջանակը լայնացնել:
Եթե այսօր երազեք գլուխ պտտեցնող արկածների մասին, Դուք անպայման այդ կստանաք: Եվ մի' կասկածեք՝ այսօր ամեն ինչ Ձեզ մոտ բարեհաջող կստացվի:
Այսօր Դուք հեշտությամբ լեզու կգտնեք Ձեզ դուր եկած մարդկանց հետ, եւ դա Ձեզ հսկայական առավելություն կտա Ձեր հակառակորդների առջեւ:
Այս օրը մյուսներից կառանձնանա բարձր տրամադրությամբ: Դուք կլինեք ուրախ եւ կենսախինդ, եւ ոչ մի դժվարություն Ձեզ չի զրկի օպտիմիզմից:
Այսօր  Դուք կլինեք ուշադրության կենտրոնում, եւ դա ոչ միայն հաճելի կլինի, այլ նաեւ օգտակար:
Այսօր Դուք կկարողանաք կանխատեսել իրադարձությունները, գնահատել ցանկացած քայլի հետեւանքները:
Այսօր ընտանիք ունեցող Կարիճները հաճելի երեկո կանցկացնեն հարազատների հետ, իսկ միայնակ Կարիճներին ռոմանտիկ հանդիպում է սպասվում:
Այս օրը կապված է լինելու ինքնակատարելագործման, անձնային եւ հոգեւոր աճի հետ: Հնարավոր է՝ այնպիսի տեղեկություններ ստանաք, որոնք արմատապես կփոփոխեն Ձեր հայացքները կյանքի հանդեպ:
Այսօր  Դուք հաստատ Ձեր սիրելի մարդուն ուրախացնելու միջոց կգտնեք եւ կբարձրացնեք Ձեր տխրած կեսի տրամադրությունը:

ВАШ РОМАНТИЧЕСКИЙ ГОРОСКОП НА 15 НОЯБРЯ
Сегодня подходящий день для восстановления любых отношений, которые были ранее прерваны не по вашей инициативе.
Сегодня Тельцам будет полезно посещение светских мероприятий, расширение круга общения.
Если сегодня вам захочется головокружительных приключений, вы их непременно найдете. И не сомневайтесь в том, что все закончится для вас самым благоприятным образом!
Сегодня Вы легко поладите с понравившимися вам людьми, и это даст вам огромное преимущество над соперниками и конкурентами.
Этот день будет связан с приятным общением, неожиданными встречами с людьми, которые украсят вашу жизнь, сделают ее интереснее. Вы по-хорошему непредсказуемы, и рядом с вами никому не придется скучать.
Сегодняшний день будет связан с появлением новых интересов и жизненных целей. Ваши планы станут все масштабнее, и к концу дня вы всерьез задумаетесь о том, не пришло ли время кардинально изменить мир.
Весам сегодня можно решать семейные проблемы, заниматься долгосрочным планированием.
Семейные Скорпионы приятно проведут вечер в обществе близких людей, а вот одиноких представителей этого знака Зодиака ожидает романтическая встреча.
Этот день будет связан с самосовершенствованием, личностным и духовным ростом..
Сегодня Вы наверняка найдете способ порадовать близкого человека, поднять настроение загрустившему другу.
Вы сегодня будете радоваться жизни, а она оправдает ваши ожидания. День благоприятен для общения, хотя нужно иметь в виду, что контакты носят несколько более поверхностный характер.