Մաքսիմ Ֆադեեւն իր նոր արտիստների հետ 111 օրով շուրջերկրյա ճամփորդության է մեկնել
Ռուս պրոդյուսեր Մաքսիմ Ֆադեեւը եւ Malfa երաժշտական կենտրոնի արտիստներն ամբողջ կազմով կմեկնեն շուրջերկրյա ճանապարհորդության, որի ընթացքում ալբոմներ կձայնագրեն։ Այս մասին Instagram-յան էջում հայտնել է Ֆադեեւը։
Картинки по запросу максим фадеев instagram
«MALFA ընկերությունն ամբողջ կազմվով՝ ե՛ւ ես, ե՛ւ արտիստները, ե՛ւ մենեջերները, 111 օրով շուրջերկրյա ճանապարհորդության ենք մեկնում՝ ալբոմներ գրելու համար։ Ե՛վ ես, ե՛ւ նոր արտիստները ցանկանում ենք դա անել օվկիանոսում։ Մենք հեռարձակում կապահովենք, մեզ հետ կտանենք նկարահանող խմբին»,- գրել է նա։
Հոկտեմբերի վերջին Ֆադեեւը խզել է պայմանագիրն իր MALFA ապրանքանիշի արտիստների հետ՝ նրանց փոխանցելով ռեպերտուարի իրավունքները։ Պրոդյուսերի խոսքով՝ ապրանքանiշը կփոխի աշխատանքի ձեւաչափը․ 30-ից ավելի արտիստների փոխարեն նա կզբաղվի տարվա ընթացքում մեկ-երկու երաժշտական նախագծերի առաջխաղացմամբ։

Фадеев отправляется в кругосветное путешествие на 111 дней вместе с новыми артистами
Российский продюсер Максим Фадеев и артисты музыкального центра Malfa отправятся в полном составе в кругосветное путешествие, в котором они будут записывать альбомы. Об этом Фадеев сообщил в понедельник в своем Instagram.
Картинки по запросу максим фадеев instagram
«Компания MALFA в полном составе: и я, и артисты, и менеджеры выезжаем на 111 дней в кругосветное путешествие для написания альбомов. И я и новые артисты хотим это сделать в океане. Мы будем вести трансляцию, возьмем с собой съемочную группу», — поделился знаменитость.
Музыканты будут вести прямые трансляции.
В конце октября Фадеев расторг договор с артистами своего лейбла Malfa, передав им права на репертуар. По словам продюсера, лейбл изменит формат работы: вместо более 30 артистов он будет заниматься раскруткой только одного-двух музыкальных проектов в год.