Տիմատիի` վերջերս մայր դարձած հարսնացուն էքստրեմալ դեկոլտեով ցույց է տվել փարթամ կուրծքը
Մոդել Անաստասիա Ռեշետովան մայր է դարձել հոկտեմբերի կեսերին եւ ըստ ամենայնի՝ արագ տեմպերով վերդարաձնում է կազմվածքը։ Վերջերս կայացած միջոցառմանը Անաստասիան շքեղ, թավշյա զգեստ է կրել, որն առանձանում է էքստրեմալ դեկոլտեով եւ բեժ գույնի թափանցիկ հատվածով։
Հագուստն ընդգծել է մոդելի փարթամ կուրծքն ու բարակ գոտկատեղը։ Ռատմիրի մայրն ապացուցել է, որ մարմինը հրաշալի վիճակում է։ Նա իրեն կարող է արդեն թույլ տալ անկեղծ ու կիպ հագուստներ կրել։
Աստղային մայրիկը հավաքել է մազերը, գեղեցիկ, երեկոյան դիմահարդարում արել՝ շեշտադրրելով աչքերը, ինչպես նաեւ մեծ ականջօղեր կրել։
«Միսս Ռուսաստան 2014»-ի առաջին վիցե միսը Instagram-յան Stories բաժնում կիսվել է ուրախալի լուրով։ 13 ամսվա ընդմիջումից հետո նա վերադարձել է հրաձգության պարապմունքներին։
Մոդելը հայտարարել է, որ երկարատեւ դադարից հետո արդյունքն ավելի լավն էր, քան ինքը սպասում էր։ Ռեշետովան կարողացել է պատյանից հանել ատրճանակն ու մեկ վայրկյանից պակաս ժամանակում կրակել նշանակետին։

Ставшая недавно мамой невеста Тимати засветила пышную грудь в платье с экстремальным декольте
Модель Анастасия Решетова стала мамой в середине октября и, судя по всему, быстрыми темпами приходит в форму. Так, на недавнем светском мероприятии Анастасия примерила роскошное бархатное платье глубокого бардового цвета с экстремальным декольте и бежевой прозрачной вставкой.
Наряд подчеркнул пышную грудь и тонкую талию модели. Мама Ратмира доказала, что находится в потрясающей форме. Она уже может позволить себе откровенные и облегающие наряды.
Звездная мама тщательно довершила свой образ. Она уложила волосы в низкий аккуратный пучок, сделала красивый вечерний макияж с акцентом на глаза, а также надела сверкающие объемные серьги.
«Первая вице-мисс Россия-2014» поделилась в Instagram stories радостной новостью. После 13-месячного перерыва она вернулась к тренировкам по стрельбе. В спортивном лукбуке в стиле total black и армейских ботинках Анастасия постреляла в тире по мишеням.
Модель заявила, что результат после длительного воздержания оказался лучше, чем она ожидала. Решетова смогла достать пистолет из кобуры и попасть в десятку менее чем за секунду.