Սարսափելի է․ Պամելա Անդերսոնը պատմել է բռնաբարության մասին
Ամերիկացի դերասանուհի եւ ֆոտոմոդել Պամելա Անդերսոնը պատմել է, որ դեռ մանուկ հասակում սեռական ոտնձգությունների զոհ է դարձել, գրում է The Sun-ը:
«Ես ծանր մանկություն եմ ունեցել։ Չնայած, որ ես սիրող ծնողներ եմ ունեցել, վեցից տասը տարեկան հասակում իմ հանդեպ սեռական ոտնձգություն է կատարել կին դայակսը»,-հայտնել է հայտնի աստղը։
Մի քանի տարի անց Պամելային, իր խոսքերով, բռնաբարել է ծանոթը։  Նա ընկերուհու հետ գնացել է աղջկա ընկերոջ տուն։ Նա խոստովանել է, մինչ զույգը զբաղված էր, զուգընկերուհու բոյֆրենդի ավագ եղբայրը նրան հրավիրել է նարդի խաղալու։
«Դա վերափոխվեց մեջքի մերսման, ապա բռնաբարության։  Դա իմ առաջին հետերոսեքսուալ փորձն էր։ Նա 25 տարեկան էր, իսկ ես՝ 12», - պատմել է նա։
«Մալիբուի փրկարարները» ֆիլմի աստղը նաեւ հայտարարել է, որ սեռական բռնությունը շարունակվել է նաեւ դեռահաս տարիքում: Robb Road ավագ դպրոցում ուսանելու տարիներին նա ծանոթացել է Թայլերի անունով տղայի հետ։
«Նա որոշել էր, որ զվարճալի կլինի վեց ընկերների հետ ինձ բռնաբարելը։ Ես ուզում էի չքվել երկրի երեսից։ Դրանից հետո ինձ շատ դժվար էր վստահել մարդկանց», — ասել է Անդերսոնը։
Այժմ 52-ամյա աստղը հույս ունի երջանկություն գտնել հինգերորդ ամուսնությունից։  Պամելա Անդերսոնը նախօրեին գաղտնի ամուսնացել է 74-ամյա պրոդյուսեր Ջոն Փիթերսի հետ։  Ավելի քան 30 տարի առաջ նա արդեն Պամելային առաջարկություն էր արել, սակայն այդ ժամանակ տարիքային տարբերության պատճառով նա մերժել էր տղամարդուն։  Վաղեմի ծանոթները հարաբերությունները վերսկսել են 2019 թվականին եւ արդեն մի քանի ամիս անց Պամելան համաձայնել է ամուսնանալ նրա հետ:

Ужас! Памела Андерсон рассказала об изнасиловании
Американская актриса и фотомодель Памела Андерсон рассказала о том, что еще в детстве стала жертвой сексуальных домогательств, пишет The Sun.
«У меня было трудное детство. Несмотря на то, что у меня были любящие родители, в возрасте от шести до десяти лет меня домогалась няня-женщина», — сообщила знаменитость.
Несколько лет спустя Памелу, по ее словам, изнасиловал знакомый. Она пришла вместе с подругой в дом парня девушки. Будущая звезда призналась, что пока пара была занята, старший брат бойфренда приятельницы пригласил ее поиграть в нарды.
«Это привело к массажу спины, а затем к изнасилованию. Это был мой первый гетеросексуальный опыт. Ему было 25 лет, а мне — 12», — рассказала знаменитость.
Звезда «Спасателей Малибу» также заявила, что сексуальное насилие продолжалось и в подростковом возрасте. Во время учебы в средней школе Robb Road она познакомилась с парнем Тайлером.
«Он решил, что будет забавно изнасиловать меня в компании шести друзей. Я хотела убраться с этой земли. После этого мне было очень трудно доверять людям», — цитирует издание Андерсон.
Сейчас 52-летняя звезда надеется обрести счастье в пятом браке. Памела Андерсон накануне тайно вышла замуж за 74-летнего продюсера Джона Питерса. Больше 30 лет назад он уже делал ей предложение, однако тогда она отказала ему из-за разницы в возрасте. Давние знакомые возобновили отношения в 2019 году и уже через несколько месяцев Памела согласилась выйти за него замуж.