Ջենիֆեր Էնիսթոնը հաշտվել է նախկիններից եւս մեկի հետ
Մինչ աշխարհը գուշակում է, թե արդյոք Ջենիֆեր Էնիսթոնը հաշտվելու է Բրեդ Փիթի հետ, համացանցում արդեն հայտնվել են պապարացիների լուսանկարները, որոնցից դատելով Ջենը որոշել է շփում հաստատել եւս մեկ նախկին ընկերոջ հետ: «Ընկերներ» սերիալի աստղին նկատել են Լոս Անջելեսի Sunset Tower Hotel ռեստորանից դուրս գալիս, մի քանի րոպե տարբերությամբ շենքը լքել է Ջոն Մայերը:
Картинки по запросу "дженнифер энистон getty images"
Սակայն այդ զույգի վերամիավորման մասին խոսք լինել չի կարող։  Բաժանումից հետո Մեյերը խոստովանել է, որ ինքն ու Էնիսթոնը բոլորովին տարբեր մարդիկ են։  Դա հաստատել է նաեւ դերասանուհին, թեեւ նշել է, որ շատ է գնահատում նախկինին։
Картинки по запросу "дженнифер энистон майер getty images"
«Զավեշտալի է, որ հարաբերություններում գալիս է մի պահ, երբ դուք երկուսդ էլ գիտակցում եք՝ գուցե մենք այլ հարաբերության անցնենք։ Չնայած դուք դեռ շատ սիրում միմյանց։ Ես անկեղծ նրա համար անհանգստանում եմ։ Մենք շփվում ենք, մենք պաշտում ենք միմյանց», - ասել է Ջենիֆերը նախկին սիրելիի մասին։

А как же Брэд Питт? Дженифер Энистон помирилась с еще одним бывшим
Пока мир гадает, помирятся ли Дженифер Энистон с Брэдом Питтом, в сети уже появились фотографии папарацци, судя по которым Джен решила наладить общение с еще одним экс-бойфрендом.Звезду «Друзей» заметили выходящий из ресторана Sunset Tower Hotel в Лос-Анджелесе — с разницей в несколько минут здание покинул Джон Майер.
Картинки по запросу "дженнифер энистон getty images"
Однако о воссоединении этой пары не может быть и речи. После разрыва Мэйер признался, что он и Энистон совершенно разные люди. Это подтвердила и сама актриса,хотя отметила, что очень ценит бывшего.
Картинки по запросу "дженнифер энистон майер getty images"
«Забавно, что в отношениях наступает момент, когда вы оба осознаете: может, нам переключиться на что-то другое? Хотя вы все еще сильно друг друга любите. Я искренне за него переживаю. Мы общаемся, мы обожаем друг друга»,-говорила о бывшем Дженнифер.