Մոդել Կայա Գերբերն իր Instagram-ում գրքի ակումբ է բացում
Ամերիկացի մոդել Կայա Գերբերն իր Instagram-ում գրքի ակումբ է բացում։  Այս նախագծի շրջանակներում նա նախատեսում է իր հետեւորդների հետ քննարկել տարբեր գրական ստեղծագործություններ։  Դրանց թվում կլինեն գրքեր, որոնք իրենց հեղինակներին վերջին մի քանի տարիների ընթացքում տարբեր մրցանակների դափնեկիրների կոչումներ են բերել:
Дочь Синди Кроуфорд смутила Инстаграм снимком топлесс (Photo ...
Առաջին բանավեճի համար Հերբերն առաջարկել է իռլանդացի գրող Սալի Ռունիի «Նորմալ մարդիկ» վեպը։ Այն դարձել է 2018 թվականի միջազգային բեսթսելեր: «Ամեն շաբաթ ես գիրք կհրապարակեմ իմ էջի Storie բաժնում, իսկ դրանից մեկ շաբաթ անց պլանավորում եմ ուղիղ եթեր կազմակերպել ընկերների կամ գրողների հետ, որպեսզի մենք բոլորս միասին կարողանանք քննարկել գիրքը», - պատմել է նոր թողարկման մասին մոդելը: Առաջին Instagram-հանդիպումը տեղի կունենա 3 ապրիլի 17։00-ին:

Модель Кайя Гербер запускает книжный клуб в своем Instagram
Американская модель Кайя Гербер запускает книжный клуб в своем Instagram. В рамках этого проекта она планирует обсуждать со своими подписчиками разные литературные произведения. Среди них будут книги, которые приносили своим авторам звания лауреатов различных премий за последние несколько лет.
Дочь Синди Кроуфорд смутила Инстаграм снимком топлесс (Photo ...
Для первой дискуссии Гербер предложила роман ирландской писательницы Салли Руни «Нормальные люди» — он стал международным бестселлером 2018 года. «Каждую неделю я буду публиковать книгу в своих Storie, а через неделю после этого планирую устраивать прямой эфир — с друзьями или писателями — чтобы мы все вместе могли обсудить книгу», — рассказала о новом запуске модель. Первая подобная инстаграм-встреча состоится в пятницу 3 апреля в 17 часов.