Նշաններ, որ ձեր կողքին Ճիշտ Տղամարդ է
Ես ձեզ նույնիսկ չեմ ասի, թե մարդիկ ինձ քանի անգամ են ասել, որ իրենց հարաբերություններում ցանկություն չկա: Տղամարդիկ այդ կանանց թույլ չեն տալիս իրենց սիրելի, ցանկալի գնահատելի զգալ: Դա փազլի գլխավոր մասերից մեկն է` լավ տղամարդը ձեզ միշտ կհիշեցնի, թե դուք ինչ թանկ արժեք իր համար: Եթե ինչ-որ մեկն իրոք սիրում է ձեզ, դուք կիմանաք եւ կզգաք դա: Իսկ եթե ոչ, դուք կկասկածեք եւ անընդհատ հարցեր կտաք:
2. Ճիշտ տղամարդը միշտ կաջակցի ձեզ
Կարեւոր չէ, կուզեիք արդյոք 30 տարի անց համալսարան ավարտել եւ դիպլոմ ստանալ, կորոշեք երգչուհու կարիերա սկսել, թե տանը նստել եւ երեխա մեծացնել… Ձեր տղամարդը միշտ ձեր կողմից կլինի: Նա երբեք չի կասկածի ձեզ եւ չի համոզի, որ չանեք այն, ինչ նախանշել եք ձեզ համար: Նա ձեր կողքին կլինի ամեն քայլին, ուրախանալով ձեր հաղթանակներով եւ աջակցելով ձեզ, եթե նահանջեք:
3. Ճիշտ տղամարդը կոգեշնչի ձեզ
Այս կետը համապատասխանում է նախորդին: Ինչ-որ մեկին ոգեշնչելու համար շատ ջանքեր են անհրաժեշտ: Անհրաժեշտ է ձեր ընդհանուր կյանքն ապրելու ուժ ունենալ եւ զուգահեռաբար աջակցել զուգընկերոջը նրա կյանքում, հարաբերություններից դուրս: Ճիշտ զուգընկերը ձեզ կվարակի իր ոգեւորությամբ եւ հավակնություններով:
4. Ճիշտ տղամարդը կվաստակի ձեր վստահությունը
Ճիշտ զուգընկերը կցանկանա, որ դուք ձեզ ինքնավստահ եւ հարմարավետ զգաք իր հետ ձեր հարաբերություններում: Նա հասկանում է, որ դրա համար անհրաժեշտ է ձեր վստահությանն արժանանալ: Առանց վստահության անհնար է հարաբերություններում սիրո հիմք դնել: Նա նաեւ գիտե, որ վստահությունը հենց այնպես չի տրվում: Անհրաժեշտ է այն վաստակել եւ մշտապես պահպանել:
5. Ճիշտ տղամարդը ձեզ միշտ կստիպի գեղեցիկ զգալ
Նա կհասկանա, որ որպեսզի ձեզ գեղեցիկ զգաք, բավական չէ ընդամենը ձեզ ասել այդ մասին: Դա նշանակում է այնպես անել, որ դուք իրոք  զգաք, որ սքանչելի եք: Նրա ամեն հայացքում, հպումի մեջ կամ էլ ձեր նկատմամբ նրա վերաբերմունքի մեջ: Նա կնկատի ձեր արտաքինի նվազագույն փոփոխությունները: Նա ձեզ կհիշեցնի, որ դուք ամենագեղեցիկն եք, ինչ տեսք էլ որ ունենաք:

Пять признаков того, что рядом с вами Правильный Мужчина
Я даже не скажу вам, сколько раз люди говорили мне, что в их отношениях нет влечения. Мужчина не дает им чувствовать себя любимой, желанной и ценимой. Это одна из самых главных частей паззла – хороший мужчина всегда будет напоминать вам, как много вы для него значите. Если кто-то действительно любит вас, вы будете знать и чувствовать это. Если нет, вы будете сомневаться и все время переспрашивать.
2. Правильный мужчина всегда поддержит вас
Неважно, захотите ли вы, спустя 30 лет, закончить университет и получить диплом; решите начать карьеру певицы или остаться дома и растить детей… Ваш мужчина всегда будет на вашей стороне. Он никогда не усомнится в вас и не будет разубеждать вас делать то, что вы себе наметили. Он будет рядом на каждом шагу, радуясь вашим победам и поддерживая вас, если вы оступитесь.
3. Правильный мужчина будет вас вдохновлять
Этот пункт идет в ногу с предыдущим. Чтобы вдохновлять кого-то, нужно много усилий. Нужно иметь силу жить вашу общую жизнь и параллельно поддерживать партнера в его жизни вне отношений. Правильный партнер заразит вас своими драйвом и амбициями.
4. Правильный мужчина будет зарабатывать ваше доверие
Правильный партнер захочет, чтобы вы чувствовали себя уверенно и комфортно в ваших с ним отношениях. Он понимает, что для этого нужно завоевать ваше доверие. Без доверия невозможно возвести фундамент любви и отношений. Он также знает, что доверие не дается просто так. Его нужно завоевывать и поддерживать постоянно.
5. Правильный мужчина заставит вас всегда чувствовать себя красивой
Он будет понимать, что для того, чтобы вы чувствовали себя красивой, недостаточно просто говорить вам об этом. Это значит, сделать так, чтобы вы действительно чувствовали, что вы – прекрасны. В каждом его взгляде, прикосновении или в том, как он к вам относится. Он будет замечать наименьшее изменение в вашей внешности. Он будет напоминать вам, что вы – самая красивая, как бы вы ни выглядели.