«Ես վնասվածք էի ստացել». Օլգա Բուզովան պատմել է վերապրած հարձակման մասին
Երգչուհի եւ հեռուստահաղորդավարուհի Օլգա Բուզովան НТВ հեռուստաընկերության եթերում՝ «Ты не поверишь!» հաղորդման ընթացքում, խոստովանել է, որ երաժշտական կարիերայի սկզբում իր նկատմամբ հարձակում է տեղի ունեցել։ Նա այդ պահին լրջորեն վախեցել է։
«Եղել են դեպքեր, երբ համերգից հետո երկրպագուները նետվել են մեքենայի վրա։ Ես այդ ժամանակ շատ էի վախենում։ Հիշում եմ՝ ինչպես կարիերայի սկզբում բեմ բարձրացա, ինձ վրա տղամարդ հարձակվեց։ Ես վնասվածք ստացա։ Վնասված էր շրթունքս»,- պատմել է երգչուհին։
Սակայն այդ միջադեպից հետո Բուզովան չի խստացրել անվտանգությունը, ինչն արել է, երբ Մոսկվայի կենտրոնում գտնվող բանկերից մեկում ալկոհոլային հարբածության վիճակում տղամարդը պատանդ է վերցրել ու պահանջել իր մոտ տանել օլգա Բուզովային։
«Ես ուժեղացրել եմ անվտանգությունը։ Ես երբեք չեմ խախտում օրենքը։ Եվ չեմ խախտում կյանքի օրենքը։ Ես չեմ դավաճանում եւ չեմ գողանում։ Հույզերն ու ալկոհոլային հարբածություն այդ տղամարդու համար նրա գործողությունների արդարացում չեն»,- հայտարարել է երգչուհին։

«Я получила травму»: Ольга Бузова рассказала о пережитом покушении
Певица и телеведущая Ольга Бузова в эфире программы «Ты не поверишь!» на канале НТВ призналась, что в начале музыкальной карьеры на нее было совершено покушение. В тот момент она не на шутку перепугалась.
«Бывали ситуации, когда поклонники после концерта на машину кидались. Мне было тогда страшно. Помню, как в начале сольной карьеры я вышла на сцену, а на меня напал мужчина. Я получила травму. У меня была разбита губа»,-рассказала певица.
Однако, после этого инцидента Бузова не усилила охрану, а сделала это только после того, когда мужчина в состоянии алкогольного опьянения взял заложника в одном из банков в центре Москвы и требовал привезти к нему Ольгу Бузову.
«Я усилила охрану. Я никогда не нарушаю закон. И жизненный закон я не нарушаю. Я не предаю и не ворую. Эмоции и алкогольное опьянение для этого мужчины не оправдание его действиям», — заявила певица.