«Playboy»-ի աստղը 21-ամյա մոդել դստեր համար գնել է ռումինական ֆուտբոլային ակումբը
«Playboy»-ի ռումինացի աստղ Անամարիա Պրոդանը ձեռք է բերել տեղի «Գերմանշտադտ» ֆուտբոլային ակումբը, որը լուրջ պարտքեր է ունեցել՝ մոտ 700 հազար եվրո։ Տիրոջ փոփոխության մասին հայտնել են ակումբի սոցիալական էջում։
A post shared by FCH_official_insta (@fch_official_insta) on
Ընդ որում, սպորտային հայտնի լրագրող Էմանուել Ռոշուն հայտնել է, որ իրականում ակումբը կպատկանի ոչ թե Պրոդանին, այլ նրա դստերը։ Անամարիան կշարունակի աշխատել որպես ֆուտբոլային գործակալ։
Ակումբը կղեկավարի Պրոդանի դուստրը՝ 21-այմա Ռեբեկա Դումիտրեսկուն, որը նույնպես կարիերա է սկսել մոդելային բիզնեսում։ Այս պահին թիմը Ռումինիայի առաջնությունում 10-րդ տեղն է զբաղեցնում՝ 26 հանդիպման ընթացքում 25 միավոր հավաքելով։ Այսպիսի ղենավարության պայմաններում ֆուտբոլիստներն, ակնհայտորեն, այլ կերպ կխաղան։ Չէ որ նրանք ֆուտբոլի պատմության ընթացքում ամենագեղեցիկ սեփականատերերն ունեն։

Звезда Playboy купила румынский футбольный клуб для своей 21-летней дочери-модели
Звезда Playboy из Румынии Анамария Продан приобрела местный футбольный клуб «Германштадт», у которого были серьезные долги — около 700 тысяч евро. О смене хозяина уже сообщили соцсети команды.
A post shared by FCH_official_insta (@fch_official_insta) on
При этом, как сообщает известный спортивный журналист Эмануэль Рошу, на самом деле принадлежать клуб будет не ей самой, а ее дочери. Сама Анамария будет продолжать работать футбольным агентом (ее клиентом ранее был известный румынский футболист, форвард лондонского «Челси» Адриен Муту).
Клубом же будет управлять дочь Продан — 21-летняя Ребекка Думитреску, которая также делает карьеру в модельном бизнесе. На данный момент команда занимает 10-е место в чемпионате Румынии, набрав 25 очков в 26 матчах. С таким менеджментом футболисты явно будут играть по-другому. Ведь теперь у них самые красивые владельцы в истории футбола.