«Կտոր-կտոր արեց քաղաքացուն». Սոլովյովը հայտարարել է Սոբչակի բարոյական ոչնչացման մասին
Վլադիմիր Սոլովյովը հայտարարել է, որ Քսենիա Սոբչակը ջախջախիչ պարտություն է կրել իր նախկին համահաղորդավար Աննա Շարանի հետ հարցազրույցի ընթացքում։ Լրագրողի կարծիքով՝ Աննան ոչ միայն պարզապես հիանալի է վարել խոսակցությունը, այլեւ տեղն է դրել Քսենիային, որն անհաջողությամբ փորձում էր վիրավորել զրուցակցին։
Հաղորդման տպավորությունների մասին Սոլովյովը խոսել է YouTube-յան հեռարձակման ընթացքում։ «Աննա Բորիսովան առավելությամբ հաղթեց, նա պարզապես ոչնչացրեց, վերցրեց ու կտոր-կտոր արեց քաղաքացի Սոբչակին»,- հայտարարել է նա։
Ընդ որում, հաղորդավարը նշել, է, որ Շաֆրանն իրեն կոռեկտ է պահել ու նույնիսկ նուրբ, ինչը չի խանգարել տեղը դնել աննրբանկատ ու գռեհիկ Քսյուշային, որն ամեն կերպ փորձում էր փաստեր կորզել իր ու Սոլովյովի համատեղ աշխատանքի մասին։
Միեւնույն ժամանակ Վլադիմիր Ռուդոլֆովիչը չի հապաղել արտահայտել սեփական վերաբերմունքը Սոբչակի նկատմամբ՝ նրան մասնավորապես հիշեցնելով, թե ինչպես է նա երեխաներին «անպիտան» անվանել, հաղորդում է «Царьград» հեռուստաալիքը։ Ամեն դեպքում, Սոլովյովը կանանց առաջարկել է իր հետ համատեղ եթեր անցկացնել։ Ի դեպ, օգտատերերին զարմացրել է «Ռոսիա 1»-ի աստղի արձագանքը. նա Շաֆրանից հետ բաժանվել է ուղիղ եթերում վեճից հետո, եւ շատերը ենթադրում էին, որ նրանք լարված հարաբերություններ կունենան։

«Взяла и разорвала гражданку»: Соловьев объявил о моральном уничтожении Собчак
Владимир Соловьев заявил, что Ксения Собчак потерпела разгромное поражение в интервью с его экс-соведущей Анной Шафран. По мнению журналиста, Анна не просто блестяще провела разговор, но и поставила на место Ксению, безуспешно пытавшуюся задеть собеседницу или развести ее на откровенность.
Своими впечатлениями от просмотра передачи Соловьев поделился в стриме на YouTube.
«Анна Борисовна выиграла в одну калитку, она просто уничтожила, взяла и разорвала гражданку Собчак», — заявил он.
При этом, отметил ведущий, Шафран вела себя корректно и даже мягко, что не помешало ей поставить на место бесцеремонную и хамоватую Ксюшу, которая всячески старалась выведать какие-нибудь жареные факты о ее совместной работе с Соловьевым.
В то же время Владимир Рудольфович не преминул выразить собственное отношение к Собчак, припомнив ей, в частности, как она называла детей «гаденышами», передает телеканал «Царьград». Тем не менее Соловьев предложил обеим дамам впоследствии провести с ним совместный эфир. К слову, пользователи удивились реакции звезды «России 1»: он расстался с Шафран после ссоры в прямом эфире, и многие полагали, что ведущие теперь будут «на ножах».