66-ամյա Լյուբով Ուսպենսկայան երեխայի է որդեգրել
Երգչուհի Լյուբով Ուսպենսկայան հանկարծակիորեն երկրորդ անգամ մայր է դարձել։ 66-ամյա արտիստը բազմաթիվ անգամներ նշել է, որ ցանկանում է սեփական առանձնատանը եւս մեկ անգամ փոքրիկի ոտնաձայներ լսել եւ իր միկրոբլոգում հայտնել, որ իր կյանքում փոքրիկ երեխա է հայտնվել։
Արտիստը տղայի է որդեգրել եւ իր միկրոբլոգում հրապարակել նրա հետ հանդիպման տեսագրությունը։ «Ընկներ, այսօր ինձ համար երջանիկ օր է։ Եվ ոչ ոք ու ոչինչ չի կարող ինձ տխրեցնել։ Ես երազում էի որդու մասին, երազում էի մանկական ծիծաղի մասին, իմ տանը մանկական աղմուկի ու բղավոցի մասին։ Բոլորին ցանկանում եմ զգալ այս պահը»,- գրել է երգչուհին։
A post shared by Любовь Успенская (@uspenskayalubov_official) on
Ավելի ուշ պարզվել է, որ Ուպսենսկայան կատակել է. տղան ֆուտբոլիստ Ալեքսանդր Կերժակովի եւ նրա նախկին կնոջ՝ Միլանայի որդին է։ Արտյոմը ժամանակավորապես հյուրընակել է արտիսին։ Ավելի ուշ փոքրիկը տեսախցիկի առաջ խոստովանել է, որ իր մոտ ամեն ինչ հիանալի է։

66-летняя Любовь Успенская усыновила ребенка
Исполнительница шансона Любовь Успенская внезапно стала матерью во второй раз. Неоднократно 66-летняя артистка говорила о том, что желала бы еще раз услышать топот детских ножек в собственном особняке и в своем микроблоге сообщила, что в ее жизни появился маленький ребенок.
A post shared by Любовь Успенская (@uspenskayalubov_official) on
Актриса усыновила мальчика и в личном микроблоге в Instgaram она опубликовала видео встречи с ним. «Друзья мои! У меня сегодня самый счастливый день. И никто и ничто не может меня огорчить. Я мечтала о сыне, мечтала о детском смехе, а детском шуме и крике в моем доме. Всем вам желаю почувствовать этот момент», — написала певица.
Как оказалось позже, Успенская разыграла своих слушателей — мальчик оказался сыном футболиста Александра Кержакова и его бывшей жены Миланы. На время Артем приехал к артистке погостить. Позже малыш сознался на камеру, что у него все отлично.