Յուլյա Նաչալովայի մտերիմները մեկնաբանել են երգչուհու գաղտնի երեխայի մասին լուրերը
Յուլյա Նաչալովայի հարազատները մեկնաբանել են երգչուհու գաղտնի երեխայի մասին լուրերը: Այս մասին հայտնում է РЕН ТВ-ն՝ վկայակոչելով փոփ աստղի գործընկերներին ու ընկերներին։
Երգչուհու ընկերուհի եւ պրոդյուսեր Օլեսյա Սազիկինան հերքել է փոխնակ մոր օգնությամբ փոքրիկի ծնվելու մասին լուրերը: «Ոչ մի երեխա չկա։ Այստեղ հնարավոր չէ երեխա ունենալ փոխնակ մորից։ Ինչի՞ համար է այս ամենը։ Մարդը մահացել է։ Վերջ։ Նրա մասին պետք է խոսել միայն լավը, իսկ հիմա նորից ինչ-որ կեղտ է թափվում», - ասել է Սազիկինան։
Նա նաեւ նշել է, որ ինքը ցավում է Նաչալովայի ծնողների համար, որոնց վիրավորում են նման լուրերը: Սազիկինան ընդգծել է, որ իրենց նկատմամբ անտարբեր միակ մարդը երգչուհու նախկին ամուսինն է, նախկինում Ռուսաստանի ֆուտբոլի հավաքականի խաղացող Եվգենի Ալդոնինը: Նա օգնում է դաստիարակել 14-ամյա դստերը, պարբերաբար միջոցներ է հատկացնում կատարողի հորն ու մորը։ Փոխնակ մորից երեխայի ծննդյան մասին տեղեկությունը հերքել է նաեւ արտիստուհու համերգային տնօրեն Օքսանա Մոստովլյուկը։
Ավելի վաղ հաղորդվել էր, որ հանգուցյալի ընտանիքը դաստիարակում է Վյաչեսլավ Կուդրիից ծնված նրա որդուն, որը կատարողի մահից հետո փոխնակ մոր օգնությամբ է ծնվել: Յուլյա Նաչալովան մահացել է արյան վարակից եւ սրտի անբավարարությունից 2019 թվականի մարտի 16-ին: Երգչուհին 38 տարեկան էր։

Близкие Юлии Началовой прокомментировали новости о тайном ребенке певицы
Близкие Юлии Началовой прокомментировали новости о тайном ребенке певицы. Об этом сообщает РЕН ТВ со ссылкой на коллег и друзей поп-звезды.
Подруга и продюсер исполнительницы Олеся Сазыкина опровергла слухи о рождении наследника от суррогатной матери после смерти знаменитости. «Ребенка никакого нет. Здесь невозможно иметь ребенка от суррогатной матери. Зачем все это? Человек умер. Все. О нем нужно говорить только хорошее, а сейчас опять польется какая-то грязь», — сказала Сызыкина.
Она также отметила, что ей жаль родителей Началовой, которых оскорбляют подобные новости. Сазыкина подчеркнула, что единственный неравнодушный к ним человек — бывший муж певицы, в прошлом игрок российской сборной по футболу Евгений Алдонин. Он помогает воспитывать 14-летнюю дочь от брака с поп-звездой, регулярно выделяет средства отцу и матери исполнительницы. Информацию о рождении ребенка от суррогатной матери опровергла и концертный директор артистки Оксана Мостовлюк.
Ранее сообщалось о том, что семья покойной знаменитости воспитывает ее сына от Вячеслава Кудри, который был рожден суррогатной матерью после смерти исполнительницы. Юлия Началова скончалась от заражения крови и сердечной недостаточности 16 марта 2019 года. Певице было 38 лет.