Քորթնի Քարդաշյանը նոր սիրավեպ է սկսել
Լրատվամիջոցներում տեղեկատվություն է տարածվել, որ 41-ամյա հեռուստաաստղ Քորթնի Քարդաշյանը սկսել է հանդիպել «Blink-182» խմբի երաժիշտ Թրեւիս Բարքերի հետ։ Ըստ նախնական տեղեկատվության՝ զույգին նկատել են մոդելի մոր տանը։
Նշվում է, որ հայտնիները նաեւ համապատասխան լուսանկարներ են հրապարակել Instagram-ի Stories բաժնում։ Այս մասին հայտնում է People-ը։
Ըստ աղբյուրի՝ զույգը միասին է մոտ երկու ամիս։ Նրանք նախ ընկերներ են եղել, իսկ այժմ հարաբերությունները վերաճել են սիրո։ Բացի այդ՝ Բարքերին Քարդաշյանը վաղուց է դուր գալիս։
2006-2015թթ. հեռուստաաստղն ամուսնացած էր գործարար Սքոթ Դիսկի հետ։ Նրանք երեք երեխա ունեն՝ որդին՝ Մեյսոն Դեշը, դուտրսը՝ Պենելոպա Սքոթլենդն ու որդին՝ Ռեյն Էսթոնը։ Երրորդ երեխայի լույս աշխարհ գալուց հետո զույգը բաժանվել է։

Кортни Кардашьян завела новый роман
В СМИ появилась информация о том, что известная американская телезвезда Кортни Кардашьян начала встречаться с музыкантом из группы Blink-182 Трэвисом Баркером. По предварительной информации, пару заметили в доме матери модели.
Отмечается, что также звезды делились соответствующими снимками в Instagram-stories. Об этом сообщает издание People.
Согласно источнику, пара вместе около двух месяцев. Сначала они были друзьями, а теперь их отношения переросли в любовь. Кроме того, Баркеру давно нравится Кардашьян.
Напомним, с 2006 по 2015 год телезвезда состояла в гражданском браке с бизнесменом Скоттом Дисиком. У них есть трое детей: сын Мэйсон Дэш, дочь Пенелопа Скотлэнд и сын Рейн Эстон.