«Ամուսնացել եմ առանց սիրո»․ Անիտա Ցոյը սենսացիոն խոստովանություն է արել ամուսնու հետ հարաբերությունների մասին
13:09, 19 սեպտեմբերի
Կորեական ծագմամբ 50-ամյա երգչուհի Անիտա Ցոյը պատմել է, որ ինքը սիրով չի ամուսնացել։ Ինչպես պարզվել է, ապագա աստղի ամուսնությունը քաղաքական գործիչ Սերգեյ Ցոյի հետ կազմակերպել են նրանց ծնողները։ Այն պահին, երբ զույգն օրինականացրել է հարաբերությունները, արտիստուհին ընդամենը 19 տարեկան է եղել։ Անիտան այդ իրադարձությունների մասին հիշել է НТВ հեռուստաալիքին տված հարցազրույցում։ Այս մասին հայտնում է «Էքսպրես գազետան»։
«Ես ամուսնացա առանց սիրո, ամուսինս նույնպես։ Մենք ունեցել ենք զուտ կորեական պատմություն, երբ վերցրել են երկու հոգու, ծնողներն ամուր սեղմել են միմյանց ձեռքերն ու ինչ-որ տանդեմ է տեղի ունեցել։ Եվ ես 200 տոկոսով վստահ էի, որ ընտանիքը չի կայանա, հատկապես իմ ուրախ բնավորության հետ, որ վաղ թե ուշ կբաժանվենք», - պատմել է Ցոյը։
Արտիստուհին կշտամբել է ծնողներին իրենց որոշման համար, սակայն Արեւելյան ավանդույթի համաձայն չի համարձակվել ընդդիմանալ նրանց կամքին: Նշվում է, որ ավելի ուշ նրանց միություն է եկել «իսկական եւ հասուն» սերը։ Այն հիմնված էր փոխադարձ հարգանքի, ամեն ինչում օգնելու եւ միմյանց աջակցելու ձգտման վրա։ Այժմ Անիտան իսկապես երախտապարտ է մորը։

«Вышла замуж не по любви»: Анита Цой сделала сенсационное признание об отношениях с мужем
50-летняя певица корейского происхождения Анита Цой рассказала, что она вышла замуж не по любви. Как оказалось, брак будущей знаменитости с политиком Сергеем Цоем был организован их родителями. В тот момент, когда пара расписалась, будущей артистке было всего 19 лет. Анита вспомнила о тех событиях в интервью телеканалу НТВ. Об этом сообщает Экспресс газета.
«Замуж я выходила без любви и не по любви, и мой муж тоже. У нас была чисто корейская история, когда взяли ее и его, родители крепко пожали друг другу руки, и происходит некий тандем. И я была на 200% уверена, что семьи не состоится, особенно с моим веселым характером, что мы разойдемся рано или поздно», — рассказала Цой.
Артистка упрекала родителей за их решение, но по восточной традиции не посмела противиться их воле. По признанию знаменитости, уже позже в их союз пришла «настоящая и зрелая» любовь. Она была основана на взаимном уважении, стремлении во всем помогать и поддерживать друг друга. Сейчас Анита по-настоящему благодарна матери, которая в итоге оказалась во всем права.
«И один партнер, и другой партнер старались друг другу доказать, что у них есть силы двигаться дальше. Например, когда ты лежишь с переломом позвоночника, у тебя не ходят ноги, и ты лежишь полгода и не знаешь: ты инвалид или нет. А тебя не бросают, с тобой переживают всё, ставят на ноги, выносят из-под тебя судно и делают всё, чтобы твое настроение было мотивировано на то, чтобы подняться. Я нашла своего парня, и у он у меня классный», — поделилась артистка.