Հայտնի է դարձել դիզայների անունը, որը կկարի Բրիթնի Սփիրսի հարսանեկան զգեստը
Ամերիկացի երգչուհի Բրիթնի Սփիրսն Instagram-ում տեղադրել է վարդագույն փարթամ զգեստով լուսանկարներ, եւ երկրպագուները միանգամից որոշել են, որ այդ կերպարով նա պատրաստվում է ամուսնանալ։ Այս մասին գրում է Daily Mail-ը։
Բրիթնին միանգամից նշել է, որ դա հարսանեկան զգեստ չէ։ «Քանի դեռ մենք այստեղ զվարճանում ենք Դոնաթելլա Վերսաչեն իմ զգեստն է կարում», - գրել է երգչուհին:
Հայտնի աստղի երկրպագուները հիացել են՝ իմանալով, որ երգչուհին որպես իր հարսանեկան դիզայներ ընտրել է Դոնաթելային։ Նրանք հայտարարել են, որ ստեղծագործական կանայք կկարողանան «սուպեր դուետ» կազմել։
Հարսանեկան արարողության ամսաթիվը դեռեւս չի հայտարարվում։ Եթե 27-ամյա դերասան եւ ֆիտնես մարզիչը երբեք ամուսնացած չի եղել, ապա Բրիթնիի համար այս ամուսնությունը երկրորդն է լինելու (եթե չհաշվենք 55 ժամ տեւած եւ Լաս Վեգասում նրա մանկության ընկեր Ջեյսոն Ալեքսանդրի հետ կնքված միությունը): 2004 թվականին Սփիրսն ամուսնացավ երաժիշտ Քեւին Ֆեդերլայնի հետ, երկու որդի ունի։

Американская певица Бритни Спирс выложила в Instagram фотографии в розовом пышном платье и поклонники сразу решили, что в таком она собралась под венец. Об этом пишет Daily Mail.
Бритни сразу отметила, что это не свадебное платье, но «Донателла Версаче шьет мое платье, пока мы здесь говорим, ха-ха», — написала певица.
Поклонники знаменитости пришли в восторг, узнав, что певица выбрала Донателлу в качестве своего свадебного дизайнера. Они заявили, что творческие женщины смогут составить «супер дуэт».
Дата свадьбы по-прежнему не объявлена. Если 27-летний актер и фитнес-тренер никогда не был женат, то для Бритни этот брак будет вторым (если не считать продлившегося 55 часов и заключенного в Лас-Вегасе союза с ее другом детства Джейсоном Александром). В 2004 году Спирс вышла замуж за музыканта Кевина Федерлайна, от которого родила сыновей Шона Престона в 2005-м и Джейдена Джейсона в 2006-м. В том же году Бритни подала на развод.