«Playboy»-ի հիմնադրի որդին եւ «Հարի Փոթերի» դերասանուհին երկվորյակի ծնողներ կդառնան
Բրիտանացի դերասանուհի Սթարլեթ Բինը եւ նրա ամուսինը՝ «Playboy»-ի հիմնադրի որդին՝ Քուփեր Հեֆները, հայտարարել են, որ երկվորյակի են սպասում։ Երեխաները լույս աշխարհ կգան 2022թ․-ի սկզբին։
«Շնորհակալություն մեր համալրվող ընտանիքի համար։ Ես ու Քուփերը շատ ուրախ ենք հայտնել, որ 2022թ․-ի սկզբին երկվորյակ կունենաք։ Շնորհավորում ենք բոլորին Գոհունակության օրվա առիթով»,- հայտնել է երջանիկ մայրիկը։
Սիրահարները հանդիպել են վեց տարի։ 2020թ․-ի ամռանը զույգը դուստր է ունեցել, որին անվանել են Քուփերի տատիկի պատվին՝ Բեթսի Օլդրիջ-Կոնրադ։
30-ամյա գործարար Քուփերը Հյու Հեֆների որդին է եւ ծնվել է մոդել Կիմբերլի Կոնրադի հետ Հեֆների ամուսնության ընթացքում։ Բացի Քուփերից՝ Հյուն, որը պաշտոնապես ամուսնացած է եղել երեք անգամ եւ մահացել է 2017թ․-ին, եւս երեք երեխա ունի՝ դուստր եւ երկու որդի։

British actress Scarlett Byrne and her husband, son of late Playboy founder Cooper Hefner, have announced that they are expecting twins.
"Scarlett and I will be welcoming two new members of the family this spring. We couldn't be happier as we wait on the arrival of our twins," Cooper Hefner wrote sharing a photo of his family. "A very Happy Thanksgiving to all!" he added.
"Thankful for our growing family. Cooper and I are very excited to share that we will be welcoming twins at the beginning of 2022. Wishing you all a Happy Thanksgiving," Scarlett, in turn, noted.
The two have been dating for six years. In the summer of 2020, the couple had a daughter, who was named after Cooper's grandmother, Betsy Aldridge-Conrad.