«Playboy»-ի հիմնադրի որդին եւ «Հարի Փոթերի» դերասանուհին երկվորյակի ծնողներ կդառնան
Բրիտանացի դերասանուհի Սթարլեթ Բինը եւ նրա ամուսինը՝ «Playboy»-ի հիմնադրի որդին՝ Քուփեր Հեֆները, հայտարարել են, որ երկվորյակի են սպասում։ Երեխաները լույս աշխարհ կգան 2022թ․-ի սկզբին։
«Շնորհակալություն մեր համալրվող ընտանիքի համար։ Ես ու Քուփերը շատ ուրախ ենք հայտնել, որ 2022թ․-ի սկզբին երկվորյակ կունենաք։ Շնորհավորում ենք բոլորին Գոհունակության օրվա առիթով»,- հայտնել է երջանիկ մայրիկը։
Սիրահարները հանդիպել են վեց տարի։ 2020թ․-ի ամռանը զույգը դուստր է ունեցել, որին անվանել են Քուփերի տատիկի պատվին՝ Բեթսի Օլդրիջ-Կոնրադ։
30-ամյա գործարար Քուփերը Հյու Հեֆների որդին է եւ ծնվել է մոդել Կիմբերլի Կոնրադի հետ Հեֆների ամուսնության ընթացքում։ Բացի Քուփերից՝ Հյուն, որը պաշտոնապես ամուսնացած է եղել երեք անգամ եւ մահացել է 2017թ․-ին, եւս երեք երեխա ունի՝ դուստր եւ երկու որդի։

Сын основателя Playboy и актриса из «Гарри Поттера» станут родителями близнецов
Британская актриса Скарлетт Бин и ее муж, сын основателя Playboy Купер Хефнер заявили, что ждут близнецов. Роды состоятся в начале 2022 года.
Публикация от Cooper Hefner (@cooperhefner)
«Спасибо за нашу растущую семью. Мы с Купером очень рады сообщить, что в начале 2022 года у нас родятся близнецы. Поздравляем всех с Днем благодарения», – сообщила счастливая мама.
Влюбленные встречались на протяжении шести лет. Летом 2020-го у пары родилась дочь, которую назвали в честь бабушки Купера — Бетси Олдридж-Конрад. На достигнутом решили не останавливаться.
30-летний бизнесмен Купер — сын Хью Хефнера от его второго брака с моделью Кимберли Конрад. Помимо Купера, у Хью, который был официально женат трижды и скончался в 2017 году, есть еще трое детей — дочь и два сына.