Քորթնի Քարդաշյանն ու Թրեւիս Բարքերը ձմեռային հեքիաթ են ստեղծել Լոս Անջելեսում եւ ստացել հեյթի մեծ ալիք
10:14, 26 դեկտեմբերի
Քորթնի Քարդաշյանն ու Թրեւիս Բարքերը հիանալի են անցկացնում ամանորյա տոները։ Նախօրեին զույգը որոշել է Ձմեռային հեքիաթ ստեղծել Լոս Անջելեսում։ Աստղերը հատուկ արհեստական ձյուն են պատվիրել, որպեսզի միասին սահնակով սահեն։
269716863_344990307008080_9036600783577985204_n.jpg (74 KB)
Քորթնին իր Instagram-ի Stories-ում տեսանյութ է տեղադրել, որում զվարճանում է իր սիրելիի հետ։
270016011_403902151514992_7133089488786574626_n.jpg (63 KB)
Սակայն համացանցի օգտատերերը բնավ չեն գնահատել այդ գաղափարը։ «Գումարի անմիտ վատնում», «Կարող էիք մի քանի կարիքավոր երեխաներ հրավիրել», «Նա ծախսում է իր բոլոր գումարները, որպեսզի տպավորի Թրեւիսին», «Մարդիկ, որոնք շատ գումար եւ քիչ խելք ունեն», «Փողը քամուն են տալիս», - գրել են մեկնաբանները։
269719440_1407155603014841_8305220702479599874_n.jpg (74 KB)
Հիշեցնենք, որ 2020-ի դեկտեմբերին Քորթնին եւ Թրեւիսը, որոնք հարեւաններ եւ մտերիմ ընկերներ էին, սիրավեպի մասին խոսակցություններ էին հրահրել: Ավելի ուշ՝ 2021-ի փետրվարին, նրանք պաշտոնապես հայտարարեցին իրենց հարաբերությունների մասին։

Kourtney Kardashian and Travis Baker create winter fairy tale in Los Angeles, receive big wave of hate
10:14, December 26
Kourtney Kardashian and Travis Baker are having a wonderful time during the holidays. Yesterday the couple decided to create a Winter Fairy Tale in Los Angeles and ordered artificial snow to slide together.
269716863_344990307008080_9036600783577985204_n.jpg (74 KB)
Kourtney posted a video of her having fun with her boyfriend in the Stories section of her Instagram. However, there were different reactions from users, who said that it was a waste of time, that they could have invited a few needy children, that Kourtney is spending all her money to impress Travis and that they are wasting their money.
270016011_403902151514992_7133089488786574626_n.jpg (63 KB)
In December 2020, Kourtney and Travis, who were neighbors and close friends, incited talks about their love affair. Later, in February 2021, they officially announced they were dating.