Դեւիդ Բեքհեմն ավագ որդուն ամուսնության առիթով վինտաժային «Jaguar» է նվիրել
Դեւիդ եւ Վիկտորյա Բեքհեմների ավագ որդին՝ Բրուքլիը, օրերս ամուսնացել է Նիկոլ Պելտցի հետ։ Տոնի առիթով ծնողները որդուն 1954թ․-ի արտադրության, ամբողջութմամբ ռեստավրացված «Jaguar XK140» են նվիրել, հայտնում է «РИА ФАН»-ը՝ վկայակոչելով Daily Mail-ին։
Բրիտանացի ֆուտբոլիս Դեւիդ Բեքհեմնը 2021թ․-ի հունիսին սկսել է ներդրումներ անել «Lunaz» ընկերությունում։ Կազմակերպութունը զբաղվում է դասական մեքենաներն էլեկտրոմոբիլների վերածելով։ Հենց այս ընկերությունն էլ պատրաստել է մեքենան, որը Բրուքլինին նվիրել են պսակադրության առիթով։
Մեքենայի ռեստավրացիային մոտ 120 վարպետ է մասնակցել։ Աշխատանքի վրա հազարավոր դոլարներ են ծախսվել։ Ֆուտոբլիստն այդ բացառիկ նվերի համար 500 հազար դոլար է վճարել։

David Beckham gave a luxury gift to his son Brooklyn, who married actress and model Nicola Peltz at the weekend, RIA FAN reported, citing the Daily Mail.
David Beckham began investing in the company Lunaz in June 2021. The organization is engaged in transformation of classic cars into electric cars. It was this company that created the car that was given to Brooklyn in honor of the marriage.
About 120 craftsmen took part in the restoration of the car. More than a thousand hours had to be spent on the work. The soccer player had to pay 500 thousand dollars for such an exclusive gift.