Քիմ Քարդաշյանը պատմել է, որ Քանյեն ցանկացել է ավարտել կարիերան ու իր ոճաբանը դառնալ
Ամերիկացի հեռուստաաստղ Քիմ Քարդաշյանը հայտարարել է, որ իր նախկին ամուսինը՝ ռեփեր Քանյե Ուեսթը, ցանկացել է ավարտել իր երաժշտական կարիերան ու իր անձնական ոճաբանը դառնալ։ Քիմի խոսքերը մեջբերել է TMZ-ն՝ վկայակոչելով «The Kardashians» շոուի առաջին սերիան։
Էպիզոդի պրեմիերան տեղի կունենա 2022թ․-ի ապրիլի 14-ին «Hulu» հարթակում։ «Քանյեն ցանկանում է թողնել ամեն ինչ եւ իր կյանքը նվիրել իմ ոճաբանը լինելուն»,- ասում է Քիմը։
Քարդաշյանն ընդգծել է, որ իր ու Քանյեի ամուսնության ընթացքում երգիչը նշանակալի ազդեցություն է ունեցել իր ոճի վրա, ինչպես նաեւ ցույց է տվել մի քանի կերպար, որոնք հենց նախկին ամուսինն էր ընտրել։
Այս տարվա մարտին Քիմ Քարդաշյանն ու Քանյե Ուեսթը պաշտոնապես ամուսնալուծվել են։ Իրապատում-շոուի աստղը հրաժարվել է նախկին ամուսնու ազգանունից։

American TV star Kim Kardashian said that her ex-husband, rapper Kanye West wanted to end his musical career and become her personal stylist. Kim's words are quoted by TMZ, referring to the first episode of The Kardashians.
The episode will premiere on April 14, 2022 on Hulu.
Kardashian also noted that during her marriage to West, the performer had a significant influence on her style, and also showed several images chosen by her ex-husband.
In March of this year, Kim Kardashian and Kanye West officially divorced. The reality star has dropped her ex-husband's last name.