Քիմ Քարդաշյանը պատմել է, որ Քանյեն ցանկացել է ավարտել կարիերան ու իր ոճաբանը դառնալ
Ամերիկացի հեռուստաաստղ Քիմ Քարդաշյանը հայտարարել է, որ իր նախկին ամուսինը՝ ռեփեր Քանյե Ուեսթը, ցանկացել է ավարտել իր երաժշտական կարիերան ու իր անձնական ոճաբանը դառնալ։ Քիմի խոսքերը մեջբերել է TMZ-ն՝ վկայակոչելով «The Kardashians» շոուի առաջին սերիան։
Էպիզոդի պրեմիերան տեղի կունենա 2022թ․-ի ապրիլի 14-ին «Hulu» հարթակում։ «Քանյեն ցանկանում է թողնել ամեն ինչ եւ իր կյանքը նվիրել իմ ոճաբանը լինելուն»,- ասում է Քիմը։
Քարդաշյանն ընդգծել է, որ իր ու Քանյեի ամուսնության ընթացքում երգիչը նշանակալի ազդեցություն է ունեցել իր ոճի վրա, ինչպես նաեւ ցույց է տվել մի քանի կերպար, որոնք հենց նախկին ամուսինն էր ընտրել։
Այս տարվա մարտին Քիմ Քարդաշյանն ու Քանյե Ուեսթը պաշտոնապես ամուսնալուծվել են։ Իրապատում-շոուի աստղը հրաժարվել է նախկին ամուսնու ազգանունից։

Ким Кардашьян рассказала о желании Канье Уэста закончить карьеру и стать ее стилистом
Американская телезвезда Ким Кардашьян заявила, что ее бывший супруг, рэпер Канье Уэст хотел закончить музыкальную карьеру и стать ее персональным стилистом. Слова Ким приводит TMZ, ссылаясь на первую серию шоу The Kardashians.
Премьера эпизода состоится 14 апреля 2022 года на платформе Hulu. «Канье хочет бросить всё и посвятить свою жизнь тому, чтобы быть моим стилистом», — говорит модель.
Кардашьян также подчеркнула, что в период их с Уэстом брака исполнитель оказал значительное влияние на ее стиль, а также показала несколько образов, выбранных бывшим супругом.
В марте этого года Ким Кардашьян и Канье Уэст официально развелись. Звезда реалити-шоу отказалась от фамилии экс-супруга.