Ջոնի Դեփը հայտարարել է, որ Էմբեր Հերդը սպառնացել է ինքնասպանություն գործել
ԱՄՆ-ում քննվում է դերասաններ Ջոնի Դեփի եւ Էմբեր Հերդի միջեւ դատական գործը, որի շրջանակներոմ նոր մանրամասներ են ի հայտ գալիս նախկին սիրելիների ընտանեկան կյանքի մասին։ Հերթական դատական նիստի ընթացքում Դեփը պատմել է, որ իր նախկին կինը սուիցիդալ հակումներ ունի, հայտնում է PageSix-ը։
Հանդես գալով ատենակալների առաջ՝ դերասանը հայտարարել է, որ Էմբերը չի կարող ապրել առանց իրեն։ Ավելին, յուրաքանչյուր վեճից հետո Հերդը գնացել է նրա տան մոտ։
«Հինգ րոպե անց նա, գիշերազգեստ հագած, գալիս էր ու բաղվում իմ տան կայանատեղիի մոտ։ Պատահել է ժամը 4-ին, ժամը 3-ին։ Ահեթեթ էր, անկառավարելի, անվերահսկելի»,- նշել է Հոլիվուդի աստղը։

In the United States, the trial between actors Johnny Depp and Amber Heard resumed, during which new details of the ex-lovers' family life emerge. During the next court session, Depp said that his ex-wife has suicidal tendencies. It is reported by PageSix.
Speaking to the jury, the actor said that Amber could not live without him. Moreover, every time after quarrels, Heard came to his front door and shouted to him.
Five minutes later she came in in a nightgown and screamed in the parking lot in front of my house. It was 4 am, 3 am. It was ridiculous, it was out of control, the Hollywood star noted.