Ջոնի Դեփն առաջին անգամ մեկնաբանել է ձայնագրությունը, որում խնդրում է վնասել իրեն
Ամերիկացի դերասան Ջոնի Դեփն առաջին անգամ խոսել է ձայնագրության մասին, որում նախկին կնոջը` 36-ամյա Էմբեր Հերդին, խնդրում է դանակով վնասել իրեն, հայտնում է USA Today-ը:
Ամերիկացի դերասաններ Ջոնի Դեփի եւ Էմբեր Հերդի ամուսնալուծության վերաբերյալ գործով վերջերս կայացած դատական նիստերից մեկի ընթացքում Հերդը ձայնագրություն է միացրել, որում լսվում է, թե ինչպես է «Կարիբյան ծովի ծովահենները» ֆիլմաշարի աստղը նախկին կնոջը խնդրում իրեն վնասել դանակով, ինչպես նաեւ փորձում է սուր իրով վնասել իրեն այն դեպքում, երբ արտիստը փորձում է հանգստացնել նախկին ամուսնուն:
Հերդի խոսքով` խոսակցությունը ձայնագրվել է 2016թ.-ին` Սան Ֆրանցիսկոյում իրենց հանդիպման ժամանակ: Նախքան այդ Էմբերը հայտարարել էր, որ Ջոնիի կողմից ընտանեկան բռնության զոհ է դարձել:
Խոսելով ձայնագրության մասին` Դեփը հայտարարել է, որ այդ պահին նախկին կնոջ բազմաթիվ մեղադրանքների պատճառով իր նյարդերը տեղի են տվել:
«Ինձ հունից հանել էր այն, որ նա ցանկանում էր շփվել ինձ հետ: Այդ ժամանակ բոլոր լուրերն այն մասին էին, իբրեւ ես արել եմ այդ սարսափելի բաները»,- ասել է արտիստը:
«Գրպանումս դանակ կար, ես պարզապես հանեցի այն ու ասացի. «Ահա, վնասիր ինձ, դա այն է, ինչ դու ուզում ես անել: Ի վերջո, դու տարար ամեն ինչ: Դու ուզում ես իմ արյո՞ւնը տեսնել: Վերցրու սա: Խմիր իմ արյունը»: Բայց նա հրաժարվեց»,- դատարանում ասել է Դեփը:

Джонни Депп впервые прокомментировал аудиозапись с доказательством нанесения себе вреда
Американский актер Джонни Депп впервые высказался об аудиозаписи, на которой он просит экс-супругу, 36-летнюю актрису Эмбер Херд, порезать его ножом, а также ранит себя сам. Об этом сообщает USA Today.
На одном из недавних судебных заседаний по делу о разводе американских актеров Джонни Деппа и Эмбер Херд, последняя воспроизвела аудиозапись, на которой слышно, как звезда фильма «Пираты Карибского моря» просит экс-супругу порезать его ножом, а также пытается ранить себя острым предметом в то время, как артистка старается успокоить бывшего мужа.
По словам Херд, разговор был записан в 2016 году, во время их встречи в Сан-Франциско. До этого Эмбер публично заявила, что стала жертвой домашнего насилия со стороны Джонни.
Депп высказался в суде по поводу воспроизведенной аудиозаписи, заявив о том, что в тот момент у него уже сдали нервы от многочисленных обвинений со стороны бывшей супруги. «Я был сбит с толку тем, что она хотела пообщаться со мной. Все новости тогда были о том, что я якобы совершил все эти ужасные вещи», — рассказал артист.
«У меня был нож в кармане, я просто вынул его и сказал: "Вот, порежь меня, это то, что ты хочешь сделать. В конце концов ты забрала все. Ты хочешь моей крови? Возьми это. Выпей моей крови". Но она отказалась», — поведал Депп в суде.