Ամերիկացի սուպերմոդել Հեյլի Բիբերը սրտի վիրահատության է ենթարկվել այն բանից հետո, երբ նրա մոտ միկրոինսուլտ են ախտորոշել։ 25-ամյա աստղի խոսքով՝ շատերը տեղյակ չեն եղել իր հետ կատարվածի մասին։ Այս մասին հայտնում է Daily Mail-ը։
Հեյլի Բիբերի խոսքով՝ ինքը աջ ձեռքում «տարօրինակ զգացողություն» է ունեցել, մատների ծայրերը թմրել են, դեմքի աջ կողմը կախվել է, եւ նա չի կարողացել ոչ մի բառ արտասանել։ Մոդելը հասկացել է, որ կաթված է ստացել, սակայն չի կարողացել դա բացատրել ամուսնուն։ Երգչուհին շտապ օգնություն է կանչել, եւ նրան հոսպիտալացրել են։ Հիվանդանոցում նրա ուղեղում արյան թրոմբ են հայտնաբերել։
«Այժմ ես հսկայական թեթեւություն եմ զգում, որ մենք կարողացանք ամեն ինչ պարզել, եւ այժմ ես կարող եմ շարունակել նորմալ կյանքով ապրել այս սարսափելի իրավիճակից հետո», - YouTube-ի իր ալիքում հրապարակված տեսանյութում ասել է 25-ամյա Բիբերը։
17:12, 6 հուլիսի
16:39, 6 հուլիսի
«Գյումրի, ոնց էի կարոտել»․ Արմինկա (ֆոտո)16:18, 6 հուլիսի
Ռիկի Մարտինը պատասխանել է ընտանեկան բռնության մեղադրանքներին15:42, 6 հուլիսի
«Չի ներվում եւ այն, ինչը կոչվում է առավելություն»․ Թամարա Գեւորգյան15:08, 6 հուլիսի
Կառլոս Սանտանան համերգի ժամանակ բեմում ուշագնաց է եղել14:46, 6 հուլիսի
«Ամեն ինչ, կամ ոչինչ»․ Անահիտ Մանուկյան (ֆոտո)14:23, 6 հուլիսի
Օլգա Բուզովան պատասխանել է քրոջ հետ տարաձայնությունների մասին լուրերին13:39, 6 հուլիսի
«Կրակոտ»․ Ժաննա Բուտուլյանը՝ սպորտային կերպարում13:12, 6 հուլիսի
Ռուսաստանում կփակվի Անի Լորակի ընկերությունը12:32, 6 հուլիսի
Յուրի Շատունովի ընտանիքը նրա գերեզմանաքարի կառուցման համար դրամահավաք է հայտարարել12:08, 6 հուլիսի
««Եվրատեսիլ»-ը դեռ հաղթահարված փուլ չէ»․ Ռոզա Լինի՝ հետեվրատեսիլյան տպավորություններն ու մրցույթից հետո գրանցած հաղթանակը11:44, 6 հուլիսի

Хейли Бибер перенесла операцию на сердце после инсульта
Американская супермодель Хейли Бибер перенесла операцию на сердце после диагностированного у нее микроинсульта. По словам 25-летней звезды, многие не были в курсе, что с ней произошло. Об этом сообщает Daily Mail.
По словам Хейли Бибер, она почувствовала «странное ощущение» в правой руке, кончики ее пальцев онемели, обвисла права половина лица, и она не могла произнести ни слова. Модель поняла, что у нее случился инсульт, но не могла объяснить это супругу. Певец вызвал скорую, и ее госпитализировали. В больнице у нее в мозгу обнаружили тромб.
«Сейчас я чувствую огромное облегчение от того, что мы смогли все выяснить, мы разобрались, и теперь я могу жить дальше нормальной жизнью после этой очень страшной ситуации», — сказала 25-летняя Бибер в ролике на своем YouTube-канале.