Օրվա թիվը. Էմբեր Հերդի դեմ համացանցում հավաքվել է 4 միլիոն ստորագրություն
Երբ 2016-ին հայտնվեցին Էմբեր Հերդի եւ Ջոնի Դեփի սկանդալային ամուսնության մանրամասները, հասարակությունն ամբողջությամբ անցավ դերասանուհու կողմը, դրանով իսկ ոչնչացնելով «Կարիբյան ծովի ծովահենների» աստղի կարիերան: Սակայն անցյալ տարի հայտնի դարձավ, որ Հերդը դատարանում կեղծ ցուցմունքներ է տվել Դեփի դեմ։
johnny-depp-amber-heard
Այժմ հասարակությունը պահանջում է, որ նա ամբողջությամբ վճարի իր արարքների համար, ինչպես ժամանակին արել է Ջոնի Դեփը։ Ջոնիի երկրպագուները ստորագրահավաք են ստեղծել՝ կոչ անելով Warner Bros-ին հեռացնել Էմբերին «Աքվամենի» շարունակությունից: Այս պահին կինոստուդիային ուղղված դիմումը ստորագրել է ավելի քան 4 միլիոն մարդ։ Միջնորդագրում նշվում է, որ Հերդն ամուսնության մեջ եղել է «ագրեսոր»։
Հիշեցնենք, որ այժմ Վիրջինիայում շարունակվում է Ջոնի Դեփի եւ Էմբեր Հերդի միջեւ դատական ​​վեճը։ Աստղերի յուրաքանչյուր հանդիպում նոր փաստեր է բերում նրանց համատեղ կյանքի մասին, որոնցից շատերը ցնցող են համացանցի օգտագործողների համար: Վերջերս Ջոնի Դեփի անվտանգության աշխատակիցն ասել է, որ Էմբերը ձեռք է բարձրացրել դերասանի վրա։

When the details of the scandalous marriage of Amber Heard and Johnny Depp appeared in 2016, the whole society sided with the actress, thus destroying the career of the star of Pirates of the Caribbean. Last year, however, it became known that Herd had given false testimony in court against Depp.
Now the society demands that he pay in full for his actions, as Johnny Depp once did. Johnny's fans have formed a petition calling on Warner Bros. to remove Amber from the sequel to Aquaman.
johnny-depp-amber-heard
At the moment, the application for the film studio has been signed by more than 4 million people.
The petition states that Herd was an "aggressor" in the marriage.
The court dispute between Johnny Depp and Amber Heard is going on in Virginia now. Each meeting of the stars brings new facts about their life together, many of which are shocking for Internet users. Recently, Johnny Depp's security guard said that Amber touched the actor.