Օրվա թիվը. Էմբեր Հերդի դեմ համացանցում հավաքվել է 4 միլիոն ստորագրություն
Երբ 2016-ին հայտնվեցին Էմբեր Հերդի եւ Ջոնի Դեփի սկանդալային ամուսնության մանրամասները, հասարակությունն ամբողջությամբ անցավ դերասանուհու կողմը, դրանով իսկ ոչնչացնելով «Կարիբյան ծովի ծովահենների» աստղի կարիերան: Սակայն անցյալ տարի հայտնի դարձավ, որ Հերդը դատարանում կեղծ ցուցմունքներ է տվել Դեփի դեմ։
johnny-depp-amber-heard
Այժմ հասարակությունը պահանջում է, որ նա ամբողջությամբ վճարի իր արարքների համար, ինչպես ժամանակին արել է Ջոնի Դեփը։ Ջոնիի երկրպագուները ստորագրահավաք են ստեղծել՝ կոչ անելով Warner Bros-ին հեռացնել Էմբերին «Աքվամենի» շարունակությունից: Այս պահին կինոստուդիային ուղղված դիմումը ստորագրել է ավելի քան 4 միլիոն մարդ։ Միջնորդագրում նշվում է, որ Հերդն ամուսնության մեջ եղել է «ագրեսոր»։
Հիշեցնենք, որ այժմ Վիրջինիայում շարունակվում է Ջոնի Դեփի եւ Էմբեր Հերդի միջեւ դատական ​​վեճը։ Աստղերի յուրաքանչյուր հանդիպում նոր փաստեր է բերում նրանց համատեղ կյանքի մասին, որոնցից շատերը ցնցող են համացանցի օգտագործողների համար: Վերջերս Ջոնի Դեփի անվտանգության աշխատակիցն ասել է, որ Էմբերը ձեռք է բարձրացրել դերասանի վրա։

Когда в 2016 году всплыли подробности скандального брака Эмбер Херд и Джонни Деппа, общественность полностью встала на сторону актрисы, тем самым разрушив карьеру звезды «Пиратов Карибского моря». Однако уже в прошлом году стало известно, что Херд предоставила в суде ложные показания против Деппа.
Теперь общественность требует, чтобы она сполна заплатила за свои действия, как это когда-то сделал Джонни Депп. Поклонники Джонни создали петицию, призывающую компанию Warner Bros исключить Эмбер из сиквела «Аквамена». На данный момент обращение к киностудии подписали более 4 миллионов человек. В петиции сообщается, что Херд выступала в браке как «домашний агрессор».
Напомним, сейчас в Вирджинии продолжаются судебные разбирательства между Джонни Деппом и Эмбер Херд. Каждая встреча звезд несет за собой новые факты об их совместной жизни, многие из которых шокируют пользователей Сети. Так, недавно охранник Джонни Деппа рассказал о том, что Эмбер поднимала руку на актера.