Տատյանա Բուլանովան ակնարկել է մոտալուտ հարսանիքի մասին
Ռուս երգչուհի Տատյանա Բուլանովան արդեն երկու տարուց ավելի է՝ հանդիպում է գործարար Վալերի Ռուդնեւի հետ, որը նրանից երիտասարդ է 19 տարով։ Արտիստը խոստովանել է, որ իր սիրելին երազում է ընտանիքում համալրման մասին։
«Վալերան, անկեղծ ասած, ցանկանում է երեխայի որդեգրել։ Ինչ-որ մեկի։ Նա ասաց․ «Ցանկացած դեպքում, նունիսկ եթե փոխնաk մայրն ինչ-որ մեկի լույս աշխարհ բերի, միեւնուն է, որդեգրենք՝ երջանկություն կառուցելու համար»»,- ասել է Տատյանան։
Երգչուհին ցանկանում է պաշտոնապես ձեւակերպել հարաբերությունները 34-ամյա Ռուդնեւի հետ։ «Ինչ-որ խոսակցություններ պտտվում են օդում։ Բայց այդ ամենը դեռ օդում պտտվող խոսակցություններ են»,- «Հինգերորդ ալիքի» «Светская хроника» հաղորդման ընթացքում ասել է Բուլանովան։

Татьяна Буланова намекнула на скорую свадьбу
Российская певица Татьяна Буланова уже больше двух лет встречается с бизнесменом Валерием Рудневым, который младше ее на 19 лет. Артистка призналась, что ее возлюбленный мечтает о пополнении в семье.
«Валера, честно говоря, он хочет усыновить какого-то ребенка. Ну, кого-то. Вот и он сказал: «В любом случае, даже вот кого-то, если сурмама какая-то родит, все равно еще усыновить кого-то, чтобы как бы какое-то вот сделать счастье», — сказала Татьяна.
Певица хочет официально оформить отношения с 34-летним Рудневым.
«Какие-то разговоры в воздухе в нашем витают. Но это все только пока такие разговоры в воздухе», — заявила Буланова в интервью программе Пятого канала «Светская хроника»