Ջոդի Ֆոսթերը «Իսկական դետեկտիվ» սերիալի չորրորդ եթերաշրջանում կկատարի գլխավոր դերը
Դերասանուհի Ջոդի Ֆոսթերը, որը հայտնի է «Գառների լռությունը» ֆիլմում մարմնավորած կերպարով․ «Իսկական դեկետիվի» չորրորդ եթերաշրջանում կկատարի գլխավոր դերը, հայտնում է Deadline-ը։
Դերասանուհին հանդես կգա նաեւ որպես շոուի գլխավոր պրոդյուսեր։ Այս պահին շարունակվում է աշխատանքը եթերաշրջանի վրա, որը ստացել է «Գիշերային երկրի» անվանումը։ Պրեմիերայի օրն առայժմ չի հաղորդվում։
«HBO» հեռուստաալիքը հայտնել է, որ նոր էպիզոդներում կպատմեն վեց մարդու անհետացման մասին, որոնք ղեկավարում են արկիտիկական հետախուզական կայան։ «Այս գործը բացահայտելու համար խուզարկուներ Լիզ Դենվերսը եւ Էվանջելիս Նավարոն ստիպված կլինեն բախվել խավարի հետ, որն ունեն ներսում եւ փորփրելով հասնել չարագուշակ ճմշարտությունների»,- ասված է մամուլի հաղորդագրությունում։

Джоди Фостер исполнит главную роль в четвертом сезоне «Настоящего детектива»
Актриса Джоди Фостер, известная по фильму «Молчание ягнят», сыграет главную роль в четвертом сезоне «Настоящего детектива». Об этом сообщает Deadline.
Отмечается, что артистка также выступит в качестве исполнительного продюсера шоу. В настоящее время работа над сезоном, который получил название «Ночная страна», все еще продолжается. Дата премьеры пока не объявлена.
Телеканал HBO заявил, что в свежих эпизодах расскажут об исчезновении шести человек, управляющих арктической исследовательской станцией. «Чтобы раскрыть это дело, детективам Лиз Дэнверс и Эванджелин Наварро придется столкнуться с тьмой, которую они несут в себе, и докопаться до зловещих истин, погребенных под вечным льдом», — говорится в пресс-релизе.