Հայտնի են «Շտապօգնություն» սերիալի աստղի մահվան հնարավոր պատճառները
Հայտնի են դարձել «Շտապ օգնություն» սերիալի հայտնի դերասանուհի Մերի Մարայի խեղդվելու հնարավոր պատճառները։ Այս մասին հայտնում է TMZ-ը։
Դերասանուհու ներկայացուցիչ Քրեյգ Դորֆմանը հրապարակմանը հայտնել է, որ դիակի զննության արդյունքում դերասանուհու դեմքին քերծվածքներ են հայտնաբերել, ինչը կարող է վկայել գլխի բութ վնասվածքի մասին։ Հետաքննության բարձրաձայնած վարկածի համաձայն՝ Մարան ջրից դուրս գալիս կարող էր սայթաքել, կորցնել գիտակցությունը եւ խեղդվել։ Իրավապահ մարմինների տվյալներով՝ արտիստի մահվան մեջ հանցավորությունը բացառվում է։
Մահացած աստղի ընտանիքը պատմել է, որ Մարան հաճախ է ժամանակ անցկացրել ծովափին եւ լավ գիտեր Սուրբ Լոուրենս գետը, որտեղ հայտնաբերվել է նրա մարմինը։ Մտերիմները նաեւ հավելել են, որ մահվան պահին դերասանուհին չէր կարող լինել ալկոհոլի կամ թմրանյութերի ազդեցության տակ։

Названы возможные причины утопления звезды сериала «Скорая помощь»
Стали известны возможные причины утопления актрисы Мэри Мары, известной по сериалам «Скорая помощь» и «Кости».  Об этом сообщает TMZ.
Представитель актрисы Крейг Дорфман рассказал изданию, что патологоанатомы обнаружили на лице актрисы ссадины, которые могут свидетельствовать о тупой травме головы. По названной версии следствия, Мара могла поскользнуться, выходя из воды, потерять сознание и захлебнуться. По словам правоохранительных органов, криминальный характер смерти артистки исключен.
Семья погибшей звезды рассказала, что Мара часто проводила время на пляже и хорошо знала реку Святого Лаврентия, где и было обнаружено ее тело. Близкие также добавили, что в момент гибели актриса не могла находиться под воздействием алкоголя или наркотиков.