Գրիգորի Լեպսը նշել է կնոջից բաժանվելու պատճառը
Ռուս երգիչ Գրիգորի Լեպսը պատմել է կնոջ՝ Աննա Շաշլիկովայից բաժանվելու պատճառի մասին, ում հետ ամուսնացած է եղել 20 տարի։ Այս մասին նա ասել է «Телесемь»-ին տված հարցազրույցում։
Կատարողն ասել է, որ իրեն մեղավոր է համարում կնոջից բաժանվելու համար։ «Իհարկե, ես ափսոսում եմ, որ այդ ամենը տեղի ունեցավ։ Շատ տգեղ ձեւով վիրավորել եմ կնոջս, ով հավատարմորեն ծառայել է ինձ մի քանի տասնամյակ։ Բայց ամուսնալուծությունների ու տարաձայնությունների հարցում մենք ոչ առաջինն ենք, ոչ վերջինը։ Տեղի ունեցածը մենք համաշխարհային բեսթսելեր չենք դարձնում: Այստեղ անձնական պահ է, դժվար է պատասխանել»,- ասել է Լեպսը:
Բացի այդ, արտիստը հավելել է, որ եւ՛ ինքը, եւ՛ իր նախկին կինը «նորմալ, քաղաքակիրթ» մարդիկ են, ուստի նրանց հաջողվել է լավ հարաբերություններ պահպանել միմյանց հետ։ Լեպսն ընդգծել է, որ շարունակելու է աջակցել Աննային եւ նրանց ընդհանուր երեխաներին։
«Ես շնորհակալ եմ կնոջս կյանքի լավագույն տարիների համար, որոնք նա անցկացրել է ինձ հետ, եւ այն տարիների, որոնք դեռ միասին ենք անցկացնելու: Նկատի ունեմ ոչ որպես զույգ, միասին, քանի որ ես միշտ այնտեղ եմ լինելու, օգնելու եմ ընտանիքիս, երեխաներիս եմ մեծացնելու, հոգալու եմ նրանց կարիքները։ Այս ամենն իմ ուսերին է, ինչպես ենթադրվում է իսկական տղամարդու պարագայում», - հայտնել է կատարողը։

Григорий Лепс назвал виновного причину развода с женой
Российский певец Григорий Лепс рассказал о причине развода со своей супругой Анной Шашлыковой, в браке с которой он прожил 20 лет. Об этом он сообщил в интервью «Телесемь».
Исполнитель поведал, что считает себя виноватым в расставании с женой. «Конечно, сожалею, что все так получилось. Я в очень некрасивой форме обидел супругу, которая верой и правдой мне служила несколько десятилетий. Но мы не первые, не мы последние в списке разводов и разладов. Мы не делаем мировой бестселлер из произошедшего. Момент тут личный, отвечать одному сложновато», — сказал Лепс.
Помимо этого, артист добавил, что и он, и его экс-супруга «нормальные, цивилизованные» люди, а потому им удалось сохранить хорошие отношения друг с другом. Лепс подчеркнул, что продолжит поддерживать Анну и их общих детей.
«Я благодарен жене за лучшие годы жизни, которые она провела со мной, и те, что еще проведем вместе. Имею в виду не как пара, вместе, потому что всегда буду рядом, буду помогать семье, воспитывать детей, обеспечивать. Все это на моих плечах, как и положено настоящему мужчине», — сообщил исполнитель.