Կոնֆլիկտ նախկին ամուսնու հետ․ Ջենիֆեր Լոպեսն աջակցել Բրիթնի Սփիրսին
Երգչուհի եւ դերասանուհի Ջենիֆեր Լոպեսն աջակցել է գործընկերոջը՝ Բրիթնի Սփիրսին, որը կոնֆլիկտ ունի նախկին ամուսնու՝ Քեւին Ֆեդերլայնի հետ, հայտնում է Mirror-ը։
Բրիթնի Սփիրսի նախկին ամուսինը՝ Քեւին Ֆեդերլայնը, պատմել է, որ իր ու Բրիթնիի որդիները՝ 16-ամյա Շոնը եւ 15-ամյա Ջեյդենը, չեն ցանկանում շփվել երգչուհու հետ՝ նրա Instagram-ի հաշվում կասկածելի բովանդակության պատճառով։
Չնայած մեղադրանքներին՝ երգչուհին շարունակում է վարել սոցիալական ցանցերի իր էջերը։ Բրիթնի Սփիրսը տեսանյութ է հրապարակել, որում ցուցադրել է մի քանի կերպար։ Մակագրությունում երգչուհին նշել է, որ յուրաքանչյուր մարդ ազատ է արտահայտվել այնպես, ինչպես ցանկանում է եւ մեջբերել է Ջենիֆեր Լոպեսի խոսքերը 2020 թվականին «Սուպեր գավաթի» ընթացքում․ «Դու նայում ես տեսախցիկին ու աշխարհում յուրաքանչյուր փոքրիկ աղջկա ասում․ ավելի լսելի եղիր եւ երբեք մի դադարիր անարդարության վրա լույս սփռել»։
Ջենիֆեր Լոպեսը Բրիթնի Սփիրսի գրառման մեկնաբանություններում սրտի մի քանի էմոջի է թողել։ Բացի այդ, Լոպեսն իր բլոգում լուսանկար է հրապարակել Սփիրսի հետ, որն արվել է 2001 թվականին «MTV Video Music Awards» մրցանակաբաշխության ժամանակ եւ գրել․ «Ուժեղ մնա»։

Singer and actress Jennifer Lopez supported her stage colleague Britney Spears in a conflict with ex-husband Kevin Federline. It is reported by the Mirror.
Former husband of Britney Spears, Kevin Federline, said that their common sons, 16-year-old Sean and 15-year-old Jayden, do not want to communicate with the singer because of questionable content on her Instagram account.
Despite the accusations, the performer continues to maintain social networks. So, Britney Spears published a video in which she demonstrated several images. In the caption, the performer said that every person is free to express themselves in any way they want, and quoted the words of Jennifer Lopez, which she said at the Super Bowl in 2020.
Jennifer Lopez left some heart emoji in the comments below Britney Spears' post. In addition, Lopez posted a photo with Spears on her personal blog, taken at the MTV Video Music Awards in 2001.