Կոնֆլիկտ նախկին ամուսնու հետ․ Ջենիֆեր Լոպեսն աջակցել Բրիթնի Սփիրսին
Երգչուհի եւ դերասանուհի Ջենիֆեր Լոպեսն աջակցել է գործընկերոջը՝ Բրիթնի Սփիրսին, որը կոնֆլիկտ ունի նախկին ամուսնու՝ Քեւին Ֆեդերլայնի հետ, հայտնում է Mirror-ը։
Բրիթնի Սփիրսի նախկին ամուսինը՝ Քեւին Ֆեդերլայնը, պատմել է, որ իր ու Բրիթնիի որդիները՝ 16-ամյա Շոնը եւ 15-ամյա Ջեյդենը, չեն ցանկանում շփվել երգչուհու հետ՝ նրա Instagram-ի հաշվում կասկածելի բովանդակության պատճառով։
Չնայած մեղադրանքներին՝ երգչուհին շարունակում է վարել սոցիալական ցանցերի իր էջերը։ Բրիթնի Սփիրսը տեսանյութ է հրապարակել, որում ցուցադրել է մի քանի կերպար։ Մակագրությունում երգչուհին նշել է, որ յուրաքանչյուր մարդ ազատ է արտահայտվել այնպես, ինչպես ցանկանում է եւ մեջբերել է Ջենիֆեր Լոպեսի խոսքերը 2020 թվականին «Սուպեր գավաթի» ընթացքում․ «Դու նայում ես տեսախցիկին ու աշխարհում յուրաքանչյուր փոքրիկ աղջկա ասում․ ավելի լսելի եղիր եւ երբեք մի դադարիր անարդարության վրա լույս սփռել»։
Ջենիֆեր Լոպեսը Բրիթնի Սփիրսի գրառման մեկնաբանություններում սրտի մի քանի էմոջի է թողել։ Բացի այդ, Լոպեսն իր բլոգում լուսանկար է հրապարակել Սփիրսի հետ, որն արվել է 2001 թվականին «MTV Video Music Awards» մրցանակաբաշխության ժամանակ եւ գրել․ «Ուժեղ մնա»։

Вместе - сила: Джей Ло поддержала Бритни в сложное время
Певица и актриса Дженнифер Лопес поддержала свою коллегу по сцене Бритни Спирс в конфликте с бывшим мужем Кевином Федерлайном. Об этом сообщает Mirror.
Бывший супруг Бритни Спирс Кевин Федерлайн заявил о том, что их с певицей общие сыновья, 16-летний Шон и 15-летний Джейден, не хотят общаться с ней из-за сомнительного контента в ее аккаунте в Instagram.
Несмотря на обвинения, исполнительница продолжает вести социальные сети. Так, Бритни Спирс опубликовала видеоролик, в котором продемонстрировала несколько образов. В подписи исполнительница высказалась, что каждый человек свободен в праве выражать себя так, как ему хочется, и процитировала слова Дженнифер Лопес, которые та произнесла на Супербоуле в 2020 году: «Ты смотришь прямо в эту камеру и говоришь каждой маленькой девочке в мире: будь громче и никогда не прекращай проливать свет на несправедливость».
Дженнифер Лопес оставила несколько эмодзи в виде сердец в комментариях под постом Бритни Спирс. Кроме того, Лопес выложила в личном блоге фотографию со Спирс, сделанную на премии MTV Video Music Awards в 2001-м, и подписала: «Оставайся сильной».