Բելլա Հադիդը`Swarovski ապրանքանիշի նոր արշավում
Swarovski ապրանքանիշի ստեղծագործական տնօրեն Ջովաննա Էնգելբերտը ներկայացրել է նոր գովազդային արշավը, որի դեմքը մոդել Բելլա Հադիդն է, գրում է WWD լրատվականը:
Լուսանկարներում Բելլան փերիի տեսք ունի՝ թեւերին փոխարինող ժապավեններով: Մոդելը կրում է բազմաթիվ թեւնոցներ եւ վզնոցներ՝ կողքին ամանորյա աստղեր:
A post shared by SWAROVSKI (@swarovski)
«Բելլան շատ բազմակողմանի կերպար է, ով խուսափում է սահմաններից եւ կանոններից: Նա հեշտությամբ անցում է կատարում սպորտայինից դեպի գլամուրային ոճին՝ պահպանելով ինքնավստահությունը»,- ասել է Էնգելբերտը։
Ապրանքանիշի գլխավոր գործադիր տնօրեն Ալեքսիս Նասարդն ասել է, որ նոր արշավն ուղղված է երկու նախաձեռնությունների՝ Creators Lab եւ Swarovski Created Diamonds նախագծերի զարգացմանն ու ընդլայնմանը: Նա կարծում է, որ ապրանքանիշի կողմից արտադրված ադամանդները, ծագումնաբանությունից բացի, ոչնչով չեն տարբերվում բնականներից:

Белла Хадид снялась в новой кампании Swarovski
Креативный директор Swarovski Джованна Энгельберт представила новую праздничную рекламную кампанию, посвященную радости и самовыражению. Героиней съемки стала модель Белла Хадид. Об этом пишет WWD.
В кампании Белла предстала в образе феи с большим бантом вместо крыльев. Она сидит на горке из разноцветных коробок Swarovski, из которых виднеются браслеты, ожерелья и рождественские звезды из новой коллекции.
Публикация от SWAROVSKI (@swarovski)
«Белла очень многогранный персонаж, который избегает рамок и соответствия правилам. Она легко переходит от спортивного стиля к гламурному, оставаясь при этом уверенной в себе девушкой», — заявила Энгельберт.
Главный исполнительный директор ювелирного бренда Алексис Насард рассказал, что новая кампания направлена на развитие и расширение двух актуальных инициатив: проектов Creators Lab и Swarovski Created Diamonds. Насард считает, что выращенные в лаборатории бриллианты на 100% идентичны добытым в природе во всех аспектах, кроме происхождения.