Doja Cat-ը պլաստիկ վիրահատություն է կատարել․ փոքրացված կուրծք եւ լիպոսակցիա ազդրերի շրջանում
Ամերիկացի երգչուհի Doja Cat-ը պլաստիկ վիրահատության է ենթարկվել։ Փոքրացրել է կուրծքն ու ազդրերի շրջանում լիպոսակցիա է արել։ Այդ մասին երգչուհին հայտնել է իր երկրպագուներին Twitter-ում։
Նրա խոսքով՝ ինքն իրեն լավ է զգում։ «Ես լիպոսակցիա եմ արել, ուստի ազդրերս շատ են ցավում, եթե շատ եմ շարժվում, բայց ես արագ ապաքինվում եմ»,- գրել է երգչուհին։
ab6761610000e5eb727a2ac15afe659be999beba.jpg (116 KB)
Ազդրերի լիպոսակցիան շփոթեցրել է նրա երկրպագուներին։ Նա ստիպված է եղել բացատրել մի երկրպագուի, որ նա ճարպը չի տեղափոխել մարմնի մի մասից մյուսը: Մեկ այլ երկրպագու վրդովվել է, որ «գեր Դոջան» անհետացել է:
230123220327-02-doja-cat-schiaparelli-012323-super-tease.jpg (98 KB)
Չնայած երկրպագուների հակասական կարծիքներին՝ «Get into It» հիթի կատարողը սիրում է իր նոր մարմինը։ Նա նշել է, որ իր «կրծքերը» լավ տեսք ունեն՝ հավելելով, որ լիարժեք ապաքինման համար կպահանջվի երեք ամիս։
273606.jpg (62 KB)
Քանի որ Doja-ն ապաքինվում է, երկրպագուները ստիպված կլինեն ավելի երկար սպասել նրան նորից բեմում տեսնելու համար: Անցյալ տարի նա ստիպված եղավ չեղարկել փառատոնի ելույթները եւ դուրս գալ The Weeknd After Hours Til Dawn ամառային շրջագայությունից, քանի որ նրան անհրաժեշտ էր նշիկների վիրահատություն:

Doja Cat сделала пластическую операцию по уменьшению груди и липосакцию на бедрах
Американская певица Doja Cat сделала пластическую операцию по уменьшению груди и липосакцию на бедрах. Об этом певица поведала своим фанатам в Twitter.
По ее словам, она чувствует себя нормально. «Я сделала липосакцию, поэтому мои бедра сильно болят, если я слишком много двигаюсь, но я быстро восстанавливаюсь», — написала она.
ab6761610000e5eb727a2ac15afe659be999beba.jpg (116 KB)
Липосакция бедер привела в замешательство ее поклонников. Додже пришлось пояснить одному фанату, что она не перекачивала жир из одной части тела в другую. Другой фанат был расстроен тем, что «толстая Доджа» исчезла.
230123220327-02-doja-cat-schiaparelli-012323-super-tease.jpg (98 KB)
Несмотря на смешанные мнения ее поклонников, певице «Get into It» нравится ее  новое тело. Она отметила,  что ее «сиськи» выглядят хорошо, добавив, что для полного восстановления потребуется три месяца.
273606.jpg (62 KB)
Поскольку Доджа выздоравливает, поклонникам придется ждать еще дольше, чтобы снова увидеть ее на сцене. В прошлом году ей пришлось отменить выступления на фестивалях и отказаться от летнего тура The Weeknd After Hours Til Dawn из-за того, что ей потребовалась операция на миндалинах.