Chloe-ն հայտարարել է Անջելինա Ջոլիի նորաձեւության ապրանքանիշի հետ թողարկած կապսուլային հավաքածուի մասին
11:29, 7 հունիսի
Ֆրանսիական Chloe նորաձեւության տունը դերասանուհի Անջելինա Ջոլիի նոր՝ Atelier Jolie ապրանքանիշի հետ համատեղ կապսուլային հավաքածու կներկայացնի։ Այս մասին հայտնում է WWD-ն։
Chloe նորաձեւության տունը կդառնա Անջելինա Ջոլիի հագուստի նոր ապրանքանիշի՝ Atelier Jolie-ի առաջին գործընկերը, որի մասին դերասանուհին հայտարարել էր անցյալ ամիս։
«Chloe-ն հպարտ է, որ համագործակցում է Atelier Jolie ստեղծագործական համայնքի հետ՝ ստեղծելու կանանց պատրաստի հագուստի բացառիկ հավաքածու»,- ասվում է ֆրանսիական նորաձեւության տան հայտարարության մեջ։
Բոլոր էսքիզները ստեղծվել են Chloe-ի ստեղծագործական տնօրեն Գաբրիելա Հերսթի կողմից՝ Անջելինա Ջոլիի հետ համագործակցությամբ։ Հավաքածուն կներառի հիմնականում երեկոյան զգեստներ՝ ոգեշնչված Ջոլիի զգեստապահարանից։
«Այն պահից, երբ լսեցի Atelier Jolie ապրանքանիշի հայեցակարգի մասին, ես անմիջապես հավատացի դրան: Ինձ համար մեծ պատիվ է, որ Chloe-ն կլինի Atelier Jolie-ի առաջին ստեղծագործական գործընկերը, քանի որ մենք կիսում ենք նույն բարձր իդեալներն ու չափանիշները»,- ասել է Գաբրիելա Հիրստը։
Իր հերթին, Անջելինա Ջոլին հույս է հայտնել, որ Chloe-ի հետ համատեղ հավաքածուի հանդերձանքներով «բոլոր կանայք իրենց հարմարավետ եւ գեղեցիկ կզգան»։ Դերասանուհին նշել է, որ հավաքածուի վաճառքից ստացված հասույթը կներդրվի Atelier Jolie-ում դերձակների եւ արհեստավորների վերապատրաստման համար։

Французский модный дом Chloe представит совместную капсулу с новым брендом актрисы Анджелины Джоли Atelier Jolie. Об этом сообщает WWD.
Дом Chloe станет первым партнером нового бренда одежды Анджелины Джоли Atelier Jolie, о запуске которого актриса рассказала в прошлом месяце.
«Chloe с гордостью сообщает о сотрудничестве с творческим сообществом Atelier Jolie по созданию эксклюзивной женской коллекции прет-а-порте», — говорится в заявлении французского модного дома.
Все эскизы были созданы креативным директором Chloe Габриэлой Херст совместно с Анджелиной Джоли. В коллекции будут представлены преимущественно вечерние наряды, вдохновленные гардеробом Джоли.
«С того момента, как я услышала о концепции бренда Atelier Jolie, я сразу поверила в него. Для меня честь, что Chloe станет первым творческим партнером Atelier Jolie, так как мы разделяем одни и те же высокие идеалы и стандарты», — сказала Габриэла Херст.
В свою очередь, Анджелина Джоли выразила надежду, что в нарядах из совместной капсулы с Chloe «все женщины будут чувствовать себя комфортно и красиво». Актриса отметила, что вырученные от продажи коллекции средства будут вложены в обучение портных и ремесленников в Atelier Jolie.
11:04, 30 сентября
В Лас-Вегасе задержали предполагаемого убийцу рэпера Тупака Шакура09:00, 30 сентября
ВАШ РОМАНТИЧЕСКИЙ ГОРОСКОП НА 30 СЕНТЯБРЯ19:21, 29 сентября
11:45, 29 сентября
Шер обвинили в похищении собственного сына09:00, 29 сентября
ВАШ РОМАНТИЧЕСКИЙ ГОРОСКОП НА 29 СЕНТЯБРЯ16:19, 28 сентября
Скончался британский актер Майкл Гэмбон, сыгравший профессора Альбуса Дамблдора в шести из восьми фильмов о Гарри Поттере13:08, 28 сентября
Шакиру заподозрили в мошенничестве с налогами на $6,3 млн10:38, 28 сентября
Сарик Андреасян: Свобода Рубена Варданяна важна для каждого армянина и нашего будущего09:00, 28 сентября